Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kondzi

Fortis B-42 zakręcana koronka (wada)

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

Moje zegarki zadbane i serwisowane są jak należy, ale niestety pojawił się problem z moim Fortisem B-42 Chrono (632.22.141).

Koronka przestała się zakręcać. Niestety mój zegarmistrz, który z różnych opałów (upadki) mnie ratował tutaj rozłożył ręce - ponoć nikt nie chce sprzedać tej części.

 

Na forum zagranicznym wyczytałem, że Fortis miał wadę fabryczną w części zegarków, która właśnie tak się objawiała i że wymieniali wtedy koronkę na wciskaną (jak w nowszych modelach).

 

Niestety nie udało mi się znaleźć nikogo za pomocą googla w oficjalnej linii sprzedaży / serwisu, kto w ogóle chciałby podjąć się tematu rozmowy (w myśl nie chcesz kupić nowego jak CI się stary popsuł, to spadaj na bambus).

 

Prośba o wskazówki, może ktoś już ten temat przerabiał, albo wie gdzie zadzwonić, żeby z człowiekiem normalnie porozmawiali.

 

Z góry serdeczne dziękuję za pomoc.

 

 Konrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do oficjalnego serwisu

czasami tak bywa że jak się kupuje mniej popularny zegarek to trzeba zacisnąć poślady i wysłać do oficjalnego serwisu i zapłacić za pełen pakiet

 

napisz tu:

http://www.czaszegarkow.pl/fortis-c-1800.html

 

i spytaj czy da się to przez nich załatwić czy trzeba na własną rękę


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a czy oficjalny serwis Fortis w Polsce to istnieje?

Ta strona w sumie też w Szwecji... Najchętniej bym zadzwonił i z kimś pogadał, tylko google jakoś mało pomocne, żeby znaleźć ten oficjalny serwis (w PL), albo ja d*pa jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie być dlatego trzeba szukać sklepu z tymi zegarkami i z nimi później gadać


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udało się... Czyli jednak można jak się trafi gdzie trzeba, a wszystkim "autoryzwanym" sklepom, serwisom, sprzedawcom zdrowia życzę, bo moja noga w tych miejscach już nie stanie.

www.ernst-westphal.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Cześć,cieszę się, że rozwiązałeś pomyślnie swój problem i że jesteś zadowolony.

Przy okazji,możesz dokładnie napisać gdzie wysłałeś swój zegarek?Czy zostawiono na nim jakieś ślady,rysy,zabrudzenia itp.Mam dwa zegarki na ecie 2893-2,które czekają na przegląd,zastanawiam się czy ich nie wysłać za granicę.

Dzięki i Pozdrawiam.


"Chcesz dobrze się poczuć,kup sobie dobry zegarek"

                         Rocky Balboa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.