Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Zegarek Roku 2017 – zwycięzcy

Rekomendowane odpowiedzi

Po burzliwych debatach, zaciętym głosowaniu i merytorycznej dyskusji, jury tegorocznego "Zegarka Roku" wybrało – przed Wami najciekawsze zegarkowe debiuty minionych 12 miesięcy.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek publiczności - fajnie, że Tissot jest popularny. Sam model wydaje się udany, choć nie jest specjalnie oryginalny wpisując się w modę na neo-vintage.

Zegarek klasyczny - pomimo "łukowatej" rezerwy chodu, która często zaburza harmonię tarczy, ten Hermes jest bardzo ładny.

Zegarek sportowy - jakoś mimo wszystko mało sportowy jest dla mnie ten model JLC. Może dla 60-letniego golfisty...

Zegarek z komplikacjami - G-F wygląda troszkę jak trędowaty z "Papillona", ale oczywiście technicznie - jak każdy z nominowanych - imponuje.

Zegarek Damski - potwierdza się, że najlepsze damskie zegarki to (prawie) męskie - bez kwiatków, skowronków itp.

Innowacje w Zegarmistrzostwie - doskonała decyzja jury, sam zresztą głosowałem na ten model.

Zegarek do 10.000PLN - oczywiście cieszy mnie wygrana Longinesa, choć nienominowany VHP wydaje mi się ciekawszy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki ciekawe, ale niestety nie zaden mi sie nie podoba :( od biedy ten Longin

 

 

Wysłane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.