Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Edmund Exley

Użytkownik
 • Content Count

  1,923
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Edmund Exley last won the day on April 29 2015

Edmund Exley had the most liked content!

Community Reputation

1,271 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,954 profile views
 1. Ja, tak jak zazwyczaj, zagłosowałem na jedną pracę, która bardzo trafiła w mój gust.
 2. Benitez i D'Aversa zwolnieni. Zatem dokonało się pewne zjawisko: we wszystkich ważnych dla mnie drużynach w tym sezonie zmieniono trenerów. Wcześniej Urugwaj, Barca i Villa. Cóż, przynajmniej nikt nie posądzi mnie o bycie wiernym kibicem zwycięskich drużyn
 3. Już 3 lata ze mną. Zdjęcie znalezione w archiwum, ale data się zgadza
 4. Edmund Exley

  LEGO

  Lego i Boże Narodzenie to już niemal tradycyjne połączenie. Po ułożeniu z synami nowych, pełnych wymyślnych elementów zestawów (starszy ogarnął pociąg właściwie sam, pomagałem tylko przy tych nieszczęsnych naklejkach), chętnie wróciłem więc do moich skarbów ze Świąt 1990 i 1995: W Aquashark niestety nie działają mi już chwytaki, które zaczęły się wyłamywać (dbałem o nie bardzo, ale mniej więcej między 2006 a 2017 leżały spakowane w pudełku). To był mój największy i najwspanialszy zestaw, uwielbiałem wykorzystywać te elementy do budowy statków latających i pływających oraz rozmaitych pojazdów. A holownik - no cóż, to nie jest ten z gwiazdki 1990. Z tamtego mam wszystkie elementy, ale są dużo bardziej zużyte. Kilka lat temu żona znalazła egzemplarz NOS i kupiła go dla nas
 5. Tym zdjęciem mógłbyś powalczyć o zwycięstwo w konkursie "Diabeł tkwi w szczegółach".
 6. Niesamowite zdjęcia. A dobór zegarków nietuzinkowy. Z tegorocznego zestawu najchętniej nosiłbym te ze zdjęć nr 5, 15 i 25, czyli "Cartierowe" i "Breguetowe" Seiko/Lassalle. Każdy jednak ma w sobie coś ciekawego.
 7. Gratulacje dla laureatów. Podobało mi się kilka zdjęć, ostatecznie zagłosowałem na @Żaki-Czan - fajny klimat i dobra lektura (czytałem w trakcie Mundialu 2002 - Moskwa lat 30. i Piłat super, ale diabły, koty i czarownice trochę mnie nużyły...), choć nadal nie jestem pewien, co to za zegarek (Vratislavia?). @Gio - dopieszczona praca, a @SzefSzefow - ascetyczna, katalogowa kompozycja z szokująco mocnym bohaterem. Ja mogę się co najwyżej wytłumaczyć - szybko opracowałem dwie koncepcje i wybrałem zegarek: domowe zacisze to dla mnie przede wszystkim czas poświęcony dzieciom. Zrobiłem kilkadziesiąt nieudanych ujęć w dwóch wersjach - przy lekturze lub zabawie. W tej drugiej wersji chciałem ująć rozgardiasz, jaki często (zazwyczaj) przy tym panuje, do tego dać ciepłe światło - ale sam zegarek miał być doświetlony telefonem. Tyle tylko, że okazał się on potrzebny do uruchomienia aplikacji Lego Duplo i ostatecznie nie mogłem go wykorzystać. Wyszło więc kompletnie nijakie, zbyt ciemne zdjęcie, które wysłałem w akcie rezygnacji.
 8. Edmund Exley

  LEGO

  A u nas - starszy synek czekał, czekał i się doczekał A młodszy z Lego dostał 60254 (bardzo udany model!) i 60284 (małe, ale sympatyczne uzupełnienie ekipy budowlanej).
 9. Ja jeszcze na dużym ekranie widziałem. To europejski film roku, więc pewnie będą jeszcze jakieś seanse.
 10. Dzień, w którym na dobre polubiłem bicolor. Znaczek Longinesa w złotym kolorze na błękitnej tarczy ze szlifem wygląda po prostu porażająco.
 11. I do tego Porsche 924 oraz doskonale oddająca klimat epoki i miejsc muzyka Korzyńskiego. A skoro mowa o tekstach - to dziwne, ale mnie czasem zdarza się powiedzieć "jak to mówi Strasburger w 'Wielkim Szu': dobra!", [w scenie rozgrywki pod koniec filmu]. Z rzeczy, które obejrzałem w ostatnich tygodniach, zdecydowanie najlepsza była "Aida". Naprawdę rozdziera człowieka ten film.
 12. @ladek22 - Przemku, życzę kolejnych dekad satysfakcji z forum i rozwijania zegarkowej pasji. To wspaniale, że tu jesteś i wnosisz tyle pozytywnej energii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.