Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Edmund Exley

Użytkownik
 • Content Count

  2,031
 • Joined

 • Days Won

  2

Edmund Exley last won the day on April 29 2015

Edmund Exley had the most liked content!

Community Reputation

2,057 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,280 profile views
 1. Ja nie widziałem natomiast "Saint Jacka" - Michał Oleszczyk, który jest wielkim znawcą kina amerykańskiego, polecał kiedyś ten film dostrzegając w nim właśnie podobieństwa do "Maklera". Odnośnie "Anatomii morderstwa" - to jeden z głośnych dramatów sądowych przełomu lat 50. i 60. Film jest trochę długi, ale gdy kilka lat temu go oglądałem, to się nie dłużył. Poniżej zwiastun, w dawnej hollywoodzkiej stylistyce: https://www.imdb.com/video/vi110543641/?playlistId=tt0052561&ref_=tt_pr_ov_vi "Niebezpieczni dżentelmeni" to polska komedia o zmyślonych przygodach artystycznych elit tuż przed pierwszą wojną: A odnośnie "Blisko" - tak, to nominowany do Oscara film Lukasa Dhonta.
 2. Edmund Exley

  LEGO

  Weekendowe zabawy zaczęliśmy już w piątek. Najpierw junior i jego MAN: A ja nigdy nie byłem zadowolony ze swoich W900. Stulecie firmy zmobilizowało mnie do podjęcia jeszcze jednej próby. Efekt poniżej, a jak będzie możliwość, to jeszcze coś poprawię, chyba że mi wezmą klocki Kluczowa zmiana - sleeper cab szeroki na 8 studów: W środku trochę więcej komfortu, ale wyszło mi, że i tak jest ciaśniej niż w K100 Jestem zadowolony z otwieranej maski i czegoś, co miało być PACCAR-em MX I ze starszym bratem:
 3. @neclocus, a widziałeś "Zabójstwo chińskiego maklera" i "Anatomię morderstwa"? W obu Gazzara jest niejednoznaczny i znakomity. Ja widziałem: - "Blisko" - początek dobry, później monotonny. - "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai - tajemnica skorpiona" - bardzo fajny film dla dzieci. - "Niebezpieczni dżentelmeni" - całkiem niezła zabawa, mi szczególnie podobało się nawiązanie do bitwy pod Solferino i "Marszu Radetzky'ego" - mojej ulubionej powieści zmierzchu.
 4. Ostatnio jest sporo szumu wokół filmu "John Wick 4" - zupełnie nie mój obszar zainteresowania, ale przejrzałem kilka fragmentów zwiastunu i wyłapałem takiego kieszonkowego Carla F. Bucherera (wygląda na product placement):
 5. https://www.hodinkee.com/articles/longines-adds-to-the-spirit-collection-with-the-new-flyback-chronograph-live-pics
 6. Na takie coś się natknąłem: https://www.fratellowatches.com/ifl-watches-turns-up-the-grail-volume-with-their-limited-edition-tissot-prx-galaxy/
 7. Uwielbiam takie zdjęcia - ekstra koszula i jeszcze lepszy zegarek
 8. Edmund Exley

  LEGO

  W weekend trochę ulepszyłem mój flagowy projekt: - ożywiłem kolorystykę i starałem się uzyskać coś na kształt wzoru przypominającego prawdziwe egzemplarze, - dzięki rozmontowaniu innej ciężarówki uzyskałem wreszcie lepsze drzwiczki i zbiorniki paliwa, - zmieniłem schodki na bardziej surowe, bliższe klasycznemu K100, - dałem odstęp między schodkami a zbiornikami, - zmieniłem kierunek mocowania wydechów na zgodny z rzeczywistością, - ulepszyłem tylny zderzak, - zmieniłem trochę szczegółów w kabinie. Przy okazji znalazłem świetną historię: https://www.tenfourmagazine.com/2019/06/cover-features/a-moment-in-time/nggallery/page/1 Kurczę, kusi mnie, by spróbować zrobić na dachu wersję Aerodyne, ale muszę jeszcze to przemyśleć do przyszłego weekendu
 9. A z zestawu, to: The Doors, Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd i Black Sabbath (dopiero VAR zadecydował czy oni czy The Who ).
 10. Znakomicie skomponowany kadr! (jak zawsze u Ciebie ). Na deklu Maserati Shamal?
 11. To nie mój - ja na razie badam temat i śledzę ruchy Tissota
 12. Sporo postów nie na temat ostatnio, więc sprowadzę temat na właściwe tory: Martin Scorsese, którego przedstawiać nie trzeba. Ale trudniej z identyfikacją zegarka: Kojarzy się trochę z Breitling Top Time, ale za dużo tekstu na tarczy chyba. Poza tym - to zdjęcie sprzed ponad 40 lat, więc może to coś z zapomnianych już marek z lat 70., jak np. to: Albo Stowa:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.