Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

91boski

CASIO G-SHOCK GW9400 CZY GG1000?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Mam dylemat zakupowy i liczę na Waszą pomoc!

Który z tych zegarków będzie lepszym wyborem: GW 9400 RANGEMAN, czy GG 1000 MUDMASTER?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który będzie lepszym wyborem? to zależy od gustu i preferencji kupującego,a jeśli już ktorys z tych dwóch, to dla mnie zdecydowanie gw9400-1er,bo jakos nie mam przekonania do wskazowkowcow,z tym,ze ja tego dylematu nie będę mial, bo oba sa cenowo poza granica jaka toleruje przy wydawaniu kasy na pojedynczy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który będzie lepszym wyborem? to zależy od gustu i preferencji kupującego,a jeśli już ktorys z tych dwóch, to dla mnie zdecydowanie gw9400-1er,bo jakos nie mam przekonania do wskazowkowcow,z tym,ze ja tego dylematu nie będę mial, bo oba sa cenowo poza granica jaka toleruje przy wydawaniu kasy na pojedynczy zegarek.

Dla mnie też w PL są zbyt drogie, szczególnie "goły" GG 1000. Jednak GW 9400 za 1000 zł jeszcze mogę kupić. Ale na zagranicznych portalach ceny są bardziej akceptowalne ;)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z tych dwóch to tylko GW-9400.

Jeśli Mudmaster to tylko GWG-1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj niema się nad czym zastanawiać - GW-9400.

GG-1000 to taka popierdółka która wygląda - i to wszystko co można o tym zegarku powiedzieć. Jeśli Mudmaster to tak jak Waldek napisał; GWG-1000. A jeśli g-shock do 1000PLN to tylko GW-9400


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.