Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Daito

Użytkownik
 • Content Count

  7835
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Daito last won the day on May 5 2018

Daito had the most liked content!

Community Reputation

4842 Guru zegarmistrzostwa

About Daito

 • Rank
  Piotr

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.fundacja-ast.pl/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  trochę tu trochę tam...

Recent Profile Visitors

4549 profile views
 1. Jeśli chodzi o Orienta to moim zdaniem nie ma różnicy, Seiko 5 to już inna sprawa zresztą ogólnie Seiko nie polecam - relacja jakości do ceny paskudnie się zmieniła na niekorzyść. Owszem będzie.
 2. Daito

  Orient

  Przecież to jest Seiko - tyle że lepiej wykonane, na razie - ale i tak widać kolosalną różnicę między nowymi Orientami, a tymi z przed "aneksji" Seiko.
 3. Tutaj akurat w niektórych środowiskach wiele się nie zmieniło.
 4. WSZYSTKICH?? To aż się boję zapytać gdzie Ty je masz pozakładane
 5. Dodam - bo też pamiętam nie było wtedy szkieł szafirowych i nikt nie robił z tego tragedii...
 6. Daito

  Nowosci Casio

  No ale to by było jedzenie odchodów no może poza Apple - bo już dano je zjadły Porównaj sobie technologicznie Casio z Garminem albo Sunnto... Casio w zestawieniu z tymi dwoma to żadna konkurencja, słaby wygląd, słabe moduły kiepskie wyświetlacze, kiepskie możliwości i zdecydowanie wyższa cena.
 7. A na bezelu co będzie? bo rozumiem że tachymeter nie - nie ma on dużego sensu na obrotowym bezelu - za to GMT już tak
 8. Do mnie bardziej "gada" ta nowa wersja - nie mogłem zdzierżyć tej starej koperty...
 9. Triton jest większy niż 42mm, Steinhart 42mm nosi się jak większy bo budowa koperty jest taka... "rozciapana" - mnie się nosiło O.K. ale ja mam łapę 20cm+ na mniejszych nadgarstkach wygląda komicznie - chyba że pójdziesz w 39mm. Mako albo Ray to chyba najlepszy wybór z wymienionych przez Ciebie jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości, bo jeszcze może wszelkie Seiko w kopercie 007 mogłyby podejść (jest ich sporo), one mają krótkie uszy i nosi się je jak mniejsze ALE tutaj stosunek jakości do ceny jest z okolic okrężnicy - za zegarek technicznie wart kilka stówek w sklepie krzyczą pod 2tys.
 10. Daito

  Casio do kwadratu

  Dzięki - ale jeśli chodzi o g-shock'a to wolę jak złote są tylko dekle
 11. Daito

  Casio do kwadratu

  A dopłacisz jak wezmę? (taki żarcik złośliwy - żeby nie było )
 12. Moim zdaniem to bardzo subiektywny aspekt - może być zależny od poszczególnych egzemplarzy, producenta wyświetlacza, a nawet dokładności złożenia poszczególnego zegarka, miałem podobne przeświadczenie odnośnie wyświetlaczy w GW-5000, wydawało mi się że ich kontrast jest zdecydowanie lepszy niż w GW-5610 (a to w/g ref te same wyświetlacze są), forum zweryfikowało to moje przeświadczenie, okazało się że trafiłem na wyjątkowy egzemplarz Podejrzewam że DW5600BB może być tak samo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.