Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GUAPO

Zelos z tarczą z meteorytu

Rekomendowane odpowiedzi

Cy ktoś z Forumowiczów posiada jakiegokolwiek zelosa z tarcza z meteorytu?

 

Chodzi mi po głowie hammerhead w brązie z taką tarczą i chciałem zapytać, a może jak sie da to i zobaczyć na żywo jak takie cos wyglada i czy faktycznie taki szał, jak to opisuja w recenzjach internetowych. 

 

A więc szczęsliwi posiadacze zelosów z tarczami z kosmosu - chwalcie się  :) .

 

Z góry dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy ktoś z Forumowiczów posiada jakiegokolwiek zelosa z tarcza z meteorytu?

 

Chodzi mi po głowie hammerhead w brązie z taką tarczą i chciałem zapytać, a może jak sie da to i zobaczyć na żywo jak takie cos wyglada i czy faktycznie taki szał, jak to opisuja w recenzjach internetowych. 

 

A więc szczęsliwi posiadacze zelosów z tarczami z kosmosu - chwalcie się  :) .

 

Z góry dzieki za odpowiedzi.

Nie wiem czy aktualne ale właśnie dotarł, co prawda nie Hammerhead, ale meteoryt jest.

 

Trudno jest oddać na zdjęciu wygląd takiej tarczy, pod różnymi kątami wygląda inaczej. Zelos używa akurat konkretnie najstarszego znanego ciała niebieskiego - meteorytu Muonionalusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ascetyczny a z drugiej tak kompletny jako projekt. Podoba mi się, gratulacje i zegarka i gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgrzyt - dzięki za posta i prezentacje swojego brąza.

mam juz hammerhead'a  :) . z szarym meteorytem. Co do samego materiału, to tak jak napisałeś - najstarsze coś z kosmosu itd. , fajny smaczek i zawsze miło miec cos w miare niepowtarzalnego. Oczywiście poza tym "młotogłowy" fajny jest sam w sobie w wersji "brąz"

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komplementy. Nosi się świetnie.

 

GUAPO - i jak się sprawdza ten Hammerhead?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero sie poznajemy z Hammerhead'em - pierwsze wrażenie jest takie, ze czuc kawał zegarka na ręku, troche wysoka koperta, ale szybko mija i nie czuje się go potem tak na nadgarstku. Na razie jest prawie dziewiczy w kwestii patyny, wiec błyszczy jak psu jajca i przyciaga uwagę, ale to mu z czasem naturalnie przejdzie  :) , oczywiście "świecenie", a nie przyciaganie uwagi. czekam na słoneczne dni, kiedy tarcza będzie mogła zagrać pierwsze skrzypce w tym zestawie. Meteoryt faktycznie fajnie gra ze światłem.

 

Myslałem, ze kupno hammerhead'a zaspokoi moje potrzeby w temacie brązu i miedzi, ale chodzi mi po głowie jeszcze armida a1 dla odmiany brass i niezmiennie vostok energia w brązie z niebieską/turkusowa tarczą. Tylko kiedy to wszystko nosić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.