Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mariusz Kowalczyk

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  652
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Początkujący

About Mariusz Kowalczyk

 • Birthday 02/11/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,330 profile views
 1. Jeszcze 43 i już można na bazarek
 2. No nic, pozostaje mi poczekać Pewnie zamawiający mają priorytet w odpowiedziach. Adres e-mail, na który wysłałem wiadomość na pewno jest poprawny.
 3. Czy ma ktoś doświadczenia w komunikacji e-mail ze Stową? Wysłałem im zapytanie parę dni temu, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy to normalne? Wiem, że mogę zadzwonić ale nie mówię po angielsku / niemiecku na tyle by swobodnie konwersować.
 4. Czy nie potrzebuje ktoś Casio GMW-B5000G-1ER? Kupiłem go przy okazji innych zakupów, ale nie potrzebuję kolejnego. Oddam po cenie zakupu: 1750zł + wysyłka do paczkomatu InPost lub pocztą polską. Zaraz wrzucę go na bazarek. https://www.casio-intl.com/asia/en/wat/watch_detail/GMW-B5000G-1/
 5. Chodzi ci o G-Shocki czy inne linie np. Edifice lub Oceanus?
 6. Ja brałem stąd: https://www.ebay.pl/itm/Casio-Oceanus-OCW-T200S-1AJF-Elegant-Bluetooth-Solar-Men-s-Watch-OCW-T200S-1A/293062446715?hash=item443be20e7b:g:FeIAAOSwLgFcwCv- 10 dnia od zamówienia odebrałem na poczcie.
 7. Można na to popatrzeć też od drugiej strony i spróbować samemu zrobić taki "przegląd". Ciekawe czy udałoby się wszystkim malkontentom taki zegarek poskładać z powrotem.
 8. Podziwiam ludzi, którym się "chce" tyle pisać Dobrze się czytało.
 9. przepraszam - pomyłka, myślałem o wersji 42mm.
 10. Mam nadzieję, że wrócił w niepogorszonym stanie. Jaki teraz plan działania - będziesz dzwonił do Zibi?
 11. Z tego co kojarzę to o pozostawieniu czasu letniego bądź zimowego maja decydować parlamenty krajowe.
 12. Też się z tym spotkałem - najpewniejszy miejscem pozostaje dział "sprzedam" -> "poszukuję" na naszym forum. Szukasz jakiegoś konkretnego modelu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.