Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Błyskawiczny

Gala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znalazłem w domu taki oto zegarek. Najprawdopodobniej ojca. Próbowałem coś wyszperać w sieci ale takiego modelu nie znalazłem. Jak widać jest strasznie zapuszczony a do tego popsuty. Z którego roku może to być zegarek? Pytanie czy jest to sens w ogóle naprawiać? Czy kopertę da się uratować? Jakie mogą być orientacyjne koszta? Jeśli akceptowalne to była by fajna pamiątka bo zegarek stylistycznie mi się podoba.

 

Z góry dziękuje za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

 

post-99519-0-80732800-1541602955_thumb.jpg

 

post-99519-0-51351300-1541602957_thumb.jpg

 

post-99519-0-29052500-1541602959_thumb.jpg

 

post-99519-0-41727800-1541602953_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na lata 70. Zegarek do uratowania, zdecydowanie. Ładna sztuka poza tym. Koszta zależne od miasta, zegarmistrza itd., tego co jest do zrobienia... Może tylko dobranie wałka z koronką i przykręcenie koła naciągu + wyczyszczenie z zewnątrz i wewnątrz... Może ktoś orientacyjne kwoty w twoich okolicach wrzuci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.