Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ZXC

Sector z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moj pierwszy post mimo, ze zarejestrowałem się dość dawno :) Natrafiłem na taki zegarek na Allegro. trochę mi się udało znalezc o tej firmie ale nie wiem czy warto go kupic ten model. Pomarańczowy pasek i tak mi sie nie podoba i bym go zmienil ale reszta przypadla mi do gustu. Warto?

 

https://allegro.pl/oferta/sector-no-limits-zegarek-nieuzywany-chronograf-7839108290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile znalazłeś do niego pasek? Bo mocowanie jest nietypowe, może być ciężko o zamiennik.

Jaki mechanizm tam siedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być kłopot (=koszty i brak dużego wyboru) z dopasowaniem, do tego spory rozmiar 51.5x43 mm (nie wiem jaki masz nadgarstek), ale dla <18 cm będzie raczej niewygodny na co dzień. 

 

Co do mechanizmu jeśli jakas miyota to powinna być bezproblemowa, natomiast też zauważyłem ze producent się nie chwali. Mozesz spytać sprzedawcy, skoro wymieniał baterię to moze zwrócił uwagę, choć ja osobiście bym odpuścił temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie jeszcze będę, to musiał przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jeśli się nie mylę to na stronie producenta jest info, że to model damski. Chyba, że taką potrzebujesz.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby napisane damski ale jak wspominal StaryWilk rozmiar spory wiec moze to blad. Pisalem do sprzedawcy i nie wie jaki to mechanizm a cena do negocjacji. W sumie widze, że sam obnizyl ze 150 na 120zł. Byłem też u jedynego zegarmistrza w moim miasteczku, pokazalem mu tą aukcje. Powiedzial, ze pewnie by sie dalo na cos pasek wymienić. Tylko mial bardzo maly wybor i nic mi nie podobalo wizualnie, więc sobie odpuszczę bo jak kupie online i nie bedzie pasowal to lipa. Chociaz szkoda bo mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz najpierw ile bedzie kosztował taki pasek. Być może polowe ceny zegarka, albo i więcej. Z dostępnością też może być problem, to nie jest pasek standardowy, a marka nie jest zbyt popularna, wiec i akcesoria trudniej dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.