Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

StaryWilk

Użytkownik
 • Content Count

  2,833
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

StaryWilk last won the day on November 3 2013

StaryWilk had the most liked content!

Community Reputation

415 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Hobby
  motoryzacja, zegarki naręczne, rowery, sport, muzyka

Recent Profile Visitors

1,290 profile views
 1. W m57, z pierwszej serii, na zeliwnym bloku, który miałem kiedys było niecałe 500 kkm nalotu i rozrząd na 99% oryginalny. Miałeś na myśli np. N47, czy rzeczywiście M57, tylko późniejsze wersje?
 2. Na pewno to się przyczynia do przedwczesnej agonii, ale nie tylko to. Błędy konstrukcyjne też.
 3. Jeszcze są trochę krótko, żeby powiedzieć jak statycznie znoszą przebiegi rzędu 300-500 kkm. Ale z poprzednimi R6 też nie było kolorowo, tak mniej więcej od ok 2007. Chyba nie było w BMW silnika, który nie miał czegoś - a to rozrządy, a to panewki (nawet w nowszych 3.0 diesel, gdzie pierwsze warianty m57 bez dotykania panewek dojeżdżały 500 - 1000 kkm), a to problemy z nagarem, a to problemy z wtryskiwaczami/ pompami paliwa (benzyny z wtryskiem bezpośrednim i diesle), a to problemy ze smarowaniem, no trochę dużo tego. Kiedyś to była przypadłość np. Alfy Romeo, że o silnik należało dbać jak w aucie wyczynowym (specjalnej troski), znać słabe punkty, eliminować zawczasu , to odwdzięczał się długą i bezproblemową eksploatacją 😉. Moim targetem są raczej kilku - kilkunastoletnie auta, BMW lubię, ale ciężko coś wybrać w tej kategorii wiekowej i przebiegami +200 kkm , co nie będzie skarbonką bez dna.
 4. Z nowszych BMW chyba nie ma za wiele udanych pod względem trwałości i długowieczności na dłuższe lata, niż tylko lizing/ gwarancja i setki tysięcy km? Chyba, że znasz taki?
 5. Tylko szkoda, że to raczej karykatura Nautilusa przez grubość. 😉
 6. Tym bardziej, że pensje / emerytury w WP są jawne i w prosty sposób do odnalezienia - przynajmniej jeśli chodzi o pensje podstawowe. Może trudniej dotrzeć do wszystkich dodatków, bo tych jest też sporo.
 7. StaryWilk

  Perfumy

  Masz ustawione jakieś powiadomienia na takie oferty, czy często sprawdzasz i szczęśliwy traf?
 8. Moze jednak ktoś się skusi, 119 zł?
 9. Casio takie, bardzo podobne robi. 😉 A jednak sporo różnic między nimi. Nie spodziewałem się... Koperta, bezel, dekiel, grubość, waga, pasek głębokość osadzenia tarczy względem powierzchni szkła itd.
 10. Oczywiście, że była dostępna w USA, nawet tam produkowana na ten rynek. A w Kanadzie nazywano ją Mazda MX-6 Mystère, jeśli mamy na myśli drugą generację mx-6 (GE 91-97').
 11. Nowy moritz dla fanów Tiffany blue... Czy masz takie plecy, aby zdobyć limitke 18 sztuk? 😀 https://monochrome-watches.com/introducing-moritz-grossmann-date-turquoise-guilloche-dial-specs-price/
 12. jeśli byłby ktoś zainteresowany odkupieniem vouchera do realizacji na przejazd po wybranym torze, dowolnym autem z oferty devil cars, o wartości 199 zł, ważnego do 2023-04-24, z rabatem - 30% - to zapraszam na PW.
 13. Tknięty opracowaniem na monochrome watches... Getting to grips with the excellent value-for-money Citizen Tsuyosa (monochrome-watches.com) apropos citka NJ0150-81x - mierzył ktoś? Jak wykonanie koperty, bransolety, tarczy w porównaniu do np. Tissota PRX-a? cena mocno zachęcająca - dostępność za to podobna jak w rolku.
 14. Nowości dla fanów klasyki, za 5200 euro: Grand Seiko expands the 44GS range with the SBGW291G & SBGW293G (monochrome-watches.com) Case: 36.5mm diameter x 11.6mm height - 42.7mm lug-to-lug - stainless steel case, Zaratsu polished and brushed - box-shaped sapphire crystal with anti-reflective coating - screwed caseback - 100m water-resistant Movement: Grand Seiko manufacture calibre 9S64 - manual-winding - 28,800vph - 72h power reserve - adjusted in 6 positions - timekeeping precision -3 to +5 seconds per day - 24 jewels - stop-seconds function - hours, minutes and central seconds
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.