Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

StaryWilk

Użytkownik
 • Content Count

  2,320
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

StaryWilk last won the day on November 3 2013

StaryWilk had the most liked content!

Community Reputation

162 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Hobby
  motoryzacja, zegarki naręczne, rowery, sport, muzyka

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Ułożył się trochę, żeby powiedzieć coś na temat odchylek?
 2. Tym bardziej, że certina za 275 usd plus opłaty jest. https://www.jomashop.com/certina-watches.html?movement=Automatic
 3. Tak pobieżnie przejrzałem i raczej szajs? No bo jak inaczej nazwać zostąpienie lepszego mechanizmu, "nie lepszym", nawet nie ładniejszym, tylko droższym w naprawach, trudniejszym w serwisie i potencjalnie bardziej awaryjnym. Dodatek 09/2020: Otrzymałem zegarek od Yongera i Bressona z Ambre 1030, którego duże trzecie koło ma niestety korozję zębów: Ambre 1030 duże trzecie koło z korozją zębów Początkowo firma Yonger & Bresson zignorowała kilka prób skontaktowania się z nimi z prośbą o sprzedaż części zamiennej. Po trzech tygodniach pojawiła się właściwie kolejna oferta. Duże trzecie koło kosztuje 45 euro plus 5 euro za przesyłkę. Wydaje mi się to przesadzone! Osobiście więc odradzałbym kupowanie zegarków z mechanizmami Ambre.
 4. StaryWilk

  GEVRIL

  Gevril jest najczęściej na off - 80-90% w sieci, więc te ceny sa raczej normalne.
 5. Moim zdaniem też ciekawszy jest SLGH003, a mechanizm miażdży.
 6. Ale już lepszej jakości niż tamten, dawaj trzeci (do 3 razy sztuka).
 7. Który fragment o tym mówi?
 8. Może taki, nowy, nienoszony, automat chrono od omegi
 9. Dzięki za ciekawa recenzje. Masz więcej info na temat mechanizmu? Ma on jakieś techniczne przewagi nad eta 2824-2 i jej dibrymi klonami? Bo parametry pracy jak np. dokładność raczej takie sobie, a nawet gorsze niż eta top /chronometer, rezerwa chodu też nie imponuje...
 10. Gratulacje pierwszego, "polskiego" Nautilusa na forum Polowales i pytałeś o tę właśnie referencje, czy wybrałeś z tych "coś", które do nich trafiły, poza kolejką?
 11. Zmieniając nieco temat, przy Niedzieli - prawda czy fałsz?
 12. To już dziś możesz wyrazić swoją opinię na temat zmian Nie chce narazie sugerować zdania jako legendarny ekspert, żeby nie narzucać Tobie swojego punktu widzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.