Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JASI

Tak na powitanie

Rekomendowane odpowiedzi

Czas zatrzymuje zegary chociaż to one właśnie zostały stworzone do jego odliczania. Chciałbym z Waszą pomocą sprawić aby było jak najmniej zatrzymanych zegarów i wskrzeszać je do życia. Czas i zegary wymyślili ludzie aby ułatwić sobie życie. Czasu zatrzymać się nie da ale można mu skutecznie przeszkadzać w zatrzymywaniu zegarów i zegarków.

To na razie tyle...

 

I coś jeszcze...

Urodziłem się 56 lat temu w Borach Tucholskich gdzie mieszkam do dziś i gdzie ostatnio archeolodzy odkryli osadę sprzed dwóch tysięcy lat.

Zegarami i zegarkami interesowałem się od dziecka. Jako dziecko "naprawiałem" srebrny zegarek kieszonkowy - pamiątkę po dziadku. Zniszczyłem go bezpowrotnie.

Tak na poważnie zegarami i wszystkim co z nimi związane zacząłem się  fascynować 7 lat temu. Uwielbiam markę CARL WERNER i fascynują mnie sygnatury zwłaszcza te unikalne i nieznane. Cały czas mam cichą nadzieję, że trafię na linkowego Wernera.

Z rad i wskazówek na forum korzystam od kilku lat, za co wszystkim dziękuję. Ostatnio postanowiłem sam naprawiać mechanizmy i skrzynki. Dlatego też zarejestrowałem się i wstąpiłem do grona tak szacownych fachowców i pasjonatów. Liczę na owocną współpracę.

Do usłyszenia na forum.

Pozdrawiam wszystkich Jacek.


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Siemanko! :) 

 

 

_Kuba ze Szczecina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.