Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

damian1989

Bransoleta Festina F16884/1 zbyt mała proszę o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

Kupiłem na prezent dla.swojego taty zegarek Festina F16884/1. Jak dziś się okazało bransoleta jest zbyt mała :-(. Jest ona maksymalnie poszerzona, jednak w momencie zamknięcia zabezpieczenia uciska nadgarstek.

Orientuję się ktoś z Was czy można dokupić ogniwka lub inną większą bransoletę pasującą do tego modelu ?

Pisałem do dystrybutora Festiny w PL i koszt ogniwka to 60zl, a nie wiem czy jedno wystarczy. Mysle, że aby swobodnie mógł nosić zegarek potrzeba 1,5-2cm dodatkowego luzu.

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej musisz je dokupić u dystrybutora. Być może za dwa będzie taniej bo odejdzie koszt przesyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Lepiej kupić dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. A jest szansa aby dobrać inną bransoletę do tego zegarka ? Wg. Producenta szerokość to 21mm, ale nie wiem czy maskownice beda dobrze komponować się z zegarkiem... Pytam ponieważ czas oczekiwania na ogniwka to 6 tygodni ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W Festinie jest tak, że bransoleta X pasuje tylko do kopety X. Nie ma sensu kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.