Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Antiquarius

Użytkownik
 • Content Count

  3,606
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Antiquarius last won the day on July 6 2015

Antiquarius had the most liked content!

Community Reputation

822 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Centrum

Recent Profile Visitors

4,525 profile views
 1. Tu jeszcze dyskusja o tym zegarze z innego wątku.
 2. Przykładów jest dużo w sieci, więc taka współpraca najprawdopodobniej była. Być może, oprócz promowania marki zegarmistrza, takie sygnatury dawały gwarancję serwisu posprzedażowego. Punca została nabita w Polsce najprawdopodobniej przez lokalnego sprzedawcę, w przykładach w sieci które widziałem takich nie ma.
 3. Przykleić pewnie da się ale zegarmistrz pewnie nie da na to gwarancji. Wskazówki sekundowej natomiast raczej nie da się już odratować. Jeśli znajdziesz w googlach serwis citizena to pewnie będą mieli części zamienne, Wskazówka nie będzie droga, tarcza pewnie nie będzie tania
 4. Potwierdzam. Bardzo fajny i porządnie zrobiony.
 5. Autor założył dwa tematy, w tym drugim dostał potrzebne rekomendacje. . Tarcza odnawiana zapewne w latach 60 bo ma styl odpowiedni dla tamtego czasu. Do zegarka z lat 40 nie bardzo pasuje.
 6. Myślicie, że to fejk?
 7. Dzięki za odpowiedź, a ile warstw farby na krawędzi? Wyglądają idealnie.
 8. Piękna pamiątka, numery seryjne datują go mniej więcej na koniec wojny. W środku pracuje kultowy caliber 30. Dla mnie jeden z najlepszych Omegi i najbardziej niezawodnych . Zazwyczaj odradzam renowacje tarczy w pamiątkach rodzinnych jeśli zegarek nie będzie noszony do koszuli. Tu akurat widać, że tarcza już była kiedyś poddana zabiegom malowania, więc jako wartość kolekcjonerska dużej straty renowacja nie uczyni. Koperta stalowa w stylu Bauhaus, we współczesnych zegarkach można spotkać ją w Nomosach Osobiście nie wiem czy te wskazówki są Ori, nigdy na je widziałem takich w tym modelu ale nie traktuj tego jako wyrocznie. Chronostar to dobry kierunek.
 9. Hej, znalazłem taką sztukę i chciałbym przywrócić do stanu. Czy ktoś wie czy współczesne modele mają tożsame szkła do wymiany?
 10. Piękne paski. Każdy nadaje innego charakteru ale gdybym miał wybrać jeden wziąłbym brąz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.