Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Antiquarius

Użytkownik
 • Content Count

  3,459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Antiquarius last won the day on July 6 2015

Antiquarius had the most liked content!

Community Reputation

366 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Centrum

Recent Profile Visitors

4,062 profile views
 1. Gratulacje za zegar z wyjątkowym kaliberem. Przejrzałem różne egzemplarze i tak jak kolega wyżej mam wątpliwości co do koperty, a może tylko dekla. Omega w tym czasie sygnowała dekle od środka. Tu brak takiej sygnatury. Archiwa omegi pewnie dałyby pewność ale z tego co co pamiętam jest tam tylko materiał koperty a nie kształt.
 2. W zegarkach kwarcowych że stoperem to się zdarza. Zadzwoń do serwisu o zapytaj jaka jest sekwencja kalibrowania tego mechanizmu. W najbardziej popularnej ecie jest tak:
 3. Model, w nieco innym wariancie. https://www.catawiki.com/l/6912001-junghans-wr50-alarm-chronograph-nos-men-s-wristwatch-1990s
 4. To akurat nie najlepszy okres na pierwsze wrażenie. Pozamykana oferta restauracji i knajpek i pogoda taka sobie, więc spacer na Piotrkowskiej tez szybki. Tak czy inaczej na pewno Manufaktura (najlepiej po zmroku, EC1 dla dzieci ( muzeum komiksu, planetarium, ścieżki dydaktyczne w elektrowni), Dworzec Fabryczna ;), Muzeum MS2 w Manufakturze. Wieczór w Teatrze ale jak z dziećmi to może jakaś klasyka w Wielkim. Aquapark Fala. Tyle na szybko Nocleg z prawdziwym basenem to Nowa Gdynia, w centrum klimatyczny hotel to Stare Kino.
 5. Bardzo ładna ale omega. 2700 to chyba górna akceptowalna granicą za vintygowa omegę. Chyba ,e to złota koperta.
 6. Model jest oryginalny. Koronka prawdopodobnie współczesna. Wskazówki raczej za krótkie. Cena pewnie mogła by być niższa. A wiesz jak duży jest to zegarek?
 7. Wpadaj Mamy Arturówek, Stawy Jana, Stawy Stefańskiego, Młynek. Nie będziesz zawiedziony. Kończę bo oczy mi już krwawią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.