Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Antiquarius

Użytkownik
 • Content Count

  3,565
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Antiquarius last won the day on July 6 2015

Antiquarius had the most liked content!

Community Reputation

704 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Centrum

Recent Profile Visitors

4,367 profile views
 1. Znasz rozmiary? Wygląda to na jakieś 33 mm. 1400 to raczej górny poziom za egzemplarz w bardzo ładnym stanie. Tu dekiel został nieumiejętnie zeszlifowany..
 2. Można próbować werk wyciągnąć, zostawiając wskazówki (ryzyko uszkodzenia) i wtedy próbować przez mały otwór wypchnąć szkło. Być może pod pneumatycznie. Ale nadal należy liczyć się z uszkodzeniem szkła.
 3. Pijany zegarmistrz... Kiedy się ogląda różne cuda na portalach aukcyjnych, to może być właśnie to.. A co do tego że starszy Tissot lepiej wykonany, to niestety reguła nie tylko w świecie zegarków..
 4. Nie sprzeda się za przyzwoite pieniążki. Ja powiem, że może nawet za 1/3 ceny z metki.
 5. Gratulacje, piękna i wartościowa pamiątka . Jeśli nie musisz sprzedawać to nie spiesz się. To zegarek który będzie cały czas zyskiwał na wartości a być może się z czasem rozmyślisz A jeśli uda Ci się wyciągnąć jego metrykę z archiwum Longinesa jeszcze podwyższyć jego wartość i poznasz trochę historii.
 6. To bez wątpienia model opisany w materiale, który wkleiłem. Twój ma chyba 35 mm? Czy możesz pokazać wnętrze dekielka? Znasz teraz model, więc w internecie znajdziesz wszystkie informacje których potrzebujesz.
 7. Wow piękny, czyżby to był Tre Tacche... Tutaj masz coś więcej https://italianwatchspotter.com/polaroid-the-legendary-longines-3-tacche/?lang=en
 8. Jeśli masz jakiś zakład zegarmistrzowski w okolicy to możesz w międzyczasie zrobić wymianę szkła. Dobrze byłoby też pomyśleć o konserwacji mechanizmu, żeby chodził długo i bezawaryjnie. A i jeśli obecna niedokładność to kilkanaście sekund doba, to w tym wiekowym już zegarku jest to bardzo dobry wynik.
 9. Nie mylisz się. Ten przekręt w tej opcji nie zadziała.
 10. Zacznij od wymiany szkła. Estetyka od razu zyska kilka punktów. Bardzo ładna tarcza z klimatem vintage. Osobiście zrobiłbym tylko renowacje wskazówek.
 11. Otóż to, a do paczkomatu potrzebujesz tylko adresu mailowego.
 12. Pozwolę sobie wkleić z grupy na FB. Myślę że ważna sprawa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.