Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Antiquarius

Użytkownik
 • Content Count

  3687
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Antiquarius last won the day on July 6 2015

Antiquarius had the most liked content!

Community Reputation

994 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Centrum

Recent Profile Visitors

5497 profile views
 1. No właśnie też się nad tym zastanawiam co to za wskaźnik, to nie wygląda na cenę sklepową, być może to tylko cena z samą marzą producenta. .
 2. A czy m jest Implied Retail Price przez Unit? Bo na przykładzie Longinesa i Tissota widzę, że to nie może być cena na półce? Nadal dla mnie jest fenomenem, ak można robić po klika tysięcy zegarków... dziennie.
 3. Aktualne? Jestem chętny, daj info na priv. Aktualny, wysłałem priv.
 4. Dokładnie:) Rocznik 1977 Z lat 70? Jeśli myślisz o chrono to jednak bardziej składane?
 5. Pierwszą wstępną negatywna diagnozę możesz uzyskać na forum, po wklejeniu zdjęć dobrej jakości. Później to już tylko dobry zegarmistrza w Twoim mieście.
 6. Oczywiście zdjęcie może być złej jakości, ale w tym przypadku to raczej powiększenie daje takie wrażenie. Autor zdjęcia okiem uzbrojonym w szkło powiększające zadecyduje czy czcionka jest rozchwiana czy nie, a brzegi indeksów minutowych są równo zalane farbą czy nie. Ale to wrażenie w połączeniu z matowym, niejednolitym kolorem tarczy i tak schodzącymi płatkami farby, nieuchronnie przywołuje mi w pamięci obrazy egzemplarzy po słabych renowacjach.
 7. Tak, niestety w złotych dokładny rok produkcji jest trudny do ustalenia ale nie ma to w sumie żadnego znaczenia dla wartości. W sumie ładny zegarek z tarczą do renowacji. Jeśli chodzi o wartość to z pewnością internet podrzuci Ci wiele ofert na hasło złota doxa, to dosyć popularny model.
 8. Przyzwoita doxa w oryginalnym stanie koperty, z odnowioną kiedyś tarcza, po jak widać dość słabej renowacji. Lata 50/60. Po drugiej stronie dekla masz chyba jeszcze wybity numer?
 9. Taki zestaw za 20 zł plus przesyłka (może być olx). Tarcze nie są idealne, doślę zdjęcia w przypadku zainteresowania.
 10. To oczywiście może być realny problem, ale myślę że nikt nie obrazi się, jeśli posty starsze niż tydzień będą automatycznie usuwane. Nie ma chyba konieczności trzymania ich dla potomnych na tym forum.
 11. Podpowiem zatem, że to moje poparcie. Rozumiem motywy zamykanie tego gorącego wątku ale jestem za "zamykaniem" chuliganów I huncwotów ;). Jak w metrze ktoś chuligani to nie zamyka się całego metra ani innych pasażerów tylko łobuza przecież...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.