Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Arhoniak

Atlantic SUPER DE LUXE 64451.41.21 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

 

Ostatnio nadarzyła mi się okazja (a przynajmniej taką się wydaje) zakupu nowego zegarka Atlantic SUPER DE LUXE 64451.41.21 w cenie 800zł. Z tego co zauważyłem w różnych serwisach, zazwyczaj jego cena oscyluje w okolicach dwukrotności tej kwoty. Niestety do tej pory nie miałem styczności z zegarkami "swiss-made", stąd zwracam się o pomoc do Was.

 

Czy uważacie, że jest to dobry zakup? Macie może informacje, na jakim mechanizmie jest oparty i jakie są jego cechy? Czy w ogóle warto w taki zegarek inwestować?

 

Zegarek pod względem stylistyki przypadł mi do gustu, niemniej chciałbym poznać jakieś opinie na temat jakości wykonania sprzętu.

 

Bardzo prosiłbym o jakieś argumenty, wady i zalety.

 

Dziękuję z góry za wsparcie!

 

https://www.atlantic-watch.pl/kolekcje/super-de-luxe/64451-41-21/

 

Super_DeLuxeChrono_64451_41_21.jpg

 

PS. jeżeli o czymś zapomniałem wspomnieć to proszę o wybaczenie - to mój pierwszy post na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

 

Ostatnio nadarzyła mi się okazja (a przynajmniej taką się wydaje) zakupu nowego zegarka Atlantic SUPER DE LUXE 64451.41.21 w cenie 800zł. Z tego co zauważyłem w różnych serwisach, zazwyczaj jego cena oscyluje w okolicach dwukrotności tej kwoty. Niestety do tej pory nie miałem styczności z zegarkami "swiss-made", stąd zwracam się o pomoc do Was.

 

Czy uważacie, że jest to dobry zakup? Macie może informacje, na jakim mechanizmie jest oparty i jakie są jego cechy? Czy w ogóle warto w taki zegarek inwestować?

 

Zegarek pod względem stylistyki przypadł mi do gustu, niemniej chciałbym poznać jakieś opinie na temat jakości wykonania sprzętu.

 

 

Jeśli zegarek przypadł Ci do gustu to go przygarnij.

Czy jest wart swojej ceny? Tego się dowiesz jak będziesz go próbował kiedyś odsprzedać ;)

 

Co do mechanizmu to nie znalazłem informacji co tam siedzi w środku ale obstawiam że jest to jakaś najprostsza Ronda albo ETA, mechanizmy proste, żaden szczyt technologii czy tez zegarmistrzostwa - kosztują z reguły  do 100PLN w detalu ale spełniają swoją rolę.

 

Co do styczności z "swiss made" to powinieneś wiedzieć że jeśłi chodzi o zegarki na baterię to Szwajcarzy nie są w tym temacie jakąś technologiczną potęgą i Citizen czy Casio na tym polu nie dają im szans. Gdybyś chciał znaleźć japoński odpowiednik tego Atlantica to w okolicy 300 PLN byś już coś znalazł bez problemu - może bez szafiru ale z lepszym WR i pewnie na bransolecie, co może być plusem bo pasek zawsze można dokupić a z bransoletą już jest trudniej.

 

Pewnie nie to chciałeś przeczytać ale jak pisałem na wstępie, jeśłi Ci się podoba to nie pytaj czy warto tylko kupuj i się ciesz z zegarka :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.