Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

neixet

Wysylka listu poleconego za granice

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Potrzebuje wyslac paczuszke listem poleconym w kopercie babelkowej do UK, macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane?

Czy sa jakies czynnosci teoretycznie zapewniajace chocby 99% szanse dojscia typu ubezpieczenie priorytet etc?

Chce wyslac poczta polska listem poleconym, a moze macie inne sugestie?

Druga sprawa: jak wypelnic taki list? Normalnie po polsku, czy po ang(boje sie zeby Panie na poczcie nie zostaly zdezorientowane) ^_^


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje doświadczenie z pracy wskazuje, że list polecony wysyłany za potwierdzeniem odbioru po Europie potrafi iść dłużej niż do USA (na Maltę 1,5 miesiąca na przykład). Taka poczta... Jedyny pewny sposób to przewóz osobisty. Ubezpieczenie daje jedynie gwarancję odszkodowania w pełnej wysokości. A w jakim języku? A da się adres napisać w różnych językach? (Londyn? nie mam takiego, jest Lądek Zdrój ^_^ ). Jeżeli chodzi o druczek, który się wypełnia na poczcie, to co do zawartości zawsze wpisuję po polsku łamane przez po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A da się adres napisać w różnych językach?

 

a np Włochy czy Italy ? ;p

 

Klikasz przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością i masz wszystko, łącznie z wzorem adresowania:

 

http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

 

strona poczty nie dziala mi od kilku dni

 

 

 

a jest jakies inne wyjscie szybsze wyjscie? bo rozumiem ze jakbym nadal jako paczke, wygladaloby tak samo?

firmy kuriersie z kolei wolaja kurozioalne kwoty :/


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie link działa. Szybsza opcja to polecony/paczka express, ale będzie to kosztować pewnie tyle co kurier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.