Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tessio

Użytkownik
 • Content Count

  4,250
 • Joined

 • Days Won

  1

tessio last won the day on October 27 2012

tessio had the most liked content!

Community Reputation

824 Mistrz

About tessio

 • Rank
  Crime Family Associates

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,378 profile views
 1. Tarczowe hydrauliczne Szefie, leciałem jak zawsze, przed zakrętem pewnie zwolniłem, gdyby nie było tego auta to byłbym cały Chyba nie ma tam ograniczenia, a chłop z dołu też musi trochę cisnąć, bo do samego zakrętu jest stromo.
 2. Według stravy zakończyłem zjazd na 51 km/h
 3. No miałem, teraz na chłodno wydaję mi się, że on jechał środkiem drogi, ale szybko wszystko się działo. Zjeżdżałem tamtędy pewnie ze 40 razy, ale swojego błędu nie wykluczam.
 4. To jest ostry zakręt z wąską drogą lecącą stromo w dół i jak w niego wchodzisz to w ogóle nie widać co jest za zakrętem, a za zakrętem niestety był bus, który jechał z dołu. Nie widać na zdjęciu, ale tam jest 12% nachylenia. Nawet nie chodzi o prędkość tylko musiałem odbijać, żeby centralnie nie wbić się w ten samochód. No głupota i tyle.
 5. Wiem, że powinienem, ale jakoś odwlekam... Zobaczę co jutro będzie. Dzięki
 6. Na jutro były plany na piękną górską dwustukilometrową trasę, ale niestety dzisiaj wyleciałem na zjeździe z zakrętu i szedłem na czołówkę z samochodem. Skończyło się wybronieniem i lotem przez kierownicę. Nie mogę tylko ruszać ręką, więc mogło być gorzej. I to wszystko na własne życzenie, człowiek taki stary, a taki głupi. Rower cały, cud. tylko klamka się wygięła, ale naprostowałem i działa. 😟
 7. Dzięki za odpowiedzi. Cza czekać w takim razie.
 8. Nie mamy pojęcia, zauważyliśmy, że lekko utyka, ale nie cały czas i w ogóle ciężko było to zaobserwować. Pierwszy weterynarz stwierdził, że ma mało jakiejś mazi miedzy kośćmi nadgarstka, dał jakiś zastrzyk oraz suplementację kolagenem i kazał przyjść do kontroli na drugi dzień. W drugim dniu na kontroli inny weterynarz stwierdził, że coś jest nie tak w łokciu i zlecił RTG. Finalnie poszliśmy na RTG do trzeciego i wyszło pęknięcie w nadgarstku.
 9. No i skończyło się rumakowanie, łapa pęknięta ☹️
 10. Ja nie neguję szczęk Jak kiedyś ten system zmartwychwstanie to mogę jeździć na szczękach.
 11. Robię co roku około 100 tys. przewyższeń, jeszcze do roku 2020 na szczękach i karbonowych chińskich kołach. Żyję, koła też przeżyły. Nie mam Di2, jeżdżę na linkach i nic mi nie pęka. Nie kupię już nigdy szosy na szczękach
 12. Pewnie, że części będą dostępne. My się chyba nie rozumiemy, ja nie jestem żadnym fanem tarcz, ale nie kupiłbym już nowego roweru na szczękach, bo dla mnie jest to bez sensu.
 13. Ale ja to wszytko wiem, dalej nie zmienia to faktu, że szczęk już prawie nie ma, a w przyszłości pewnie w ogóle nie będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.