Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tessio

Użytkownik
 • Content Count

  4,246
 • Joined

 • Days Won

  1

tessio last won the day on October 27 2012

tessio had the most liked content!

Community Reputation

346 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About tessio

 • Rank
  Crime Family Associates

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.bomasport.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,096 profile views
 1. Jak Lewandowski podejdzie do Hiszpana pod jego bramką i wypłaci mu liścia to rzut wolny będzie tam gdzie mu wypłacił, chociaż piłka była na przykład na naszej połowie. Skoro Hiszpan by sfaulowany bez piłki w naszym polu karnym to jest rzut karny.
 2. Oczywiście, że wszystko wskazywało, że dobrze nie będzie, ale to jest tylko sport i każdy wynik jest możliwy. Chyba nie sądzisz, że myślałem, że wyskoczymy i będziemy cisnęli hiszpanów w ataku pozycyjnym i strzelimy im bramkę. Liczyłem na jakąś przypadkową akcję i dowiezienie wyniku. Skoro nie prognozowałeś pińcet do zera to nie było to skierowane do Ciebie, może nikt nie podał wyniku 500:0, ale heheszków było co nie miara.
 3. Pisałem w tym temacie wczoraj, że wygramy 1:0. Co z tego, że byliśmy gorsi? Liczy się wynik. Wy wszyscy "memiarze" prognozowaliście pińcet do zera.
 4. Eksperci forumowi od wklejania memów 😂
 5. Z Hiszpanią wygrywamy 1:0. Wrócę tu jutro Edit: A kto pamięta jak typowaliśmy na forum wyniki mistrzostw świata i była kaska do zgarnięcia? To były czasy
 6. No, ale przecież jeździ więcej niż większość osób udzielających się w temacie, więc to chyba pasja, dlatego może robić przy okazji selfiaczki 😛
 7. Miło widzieć Twoich trzech braci! 😛 Miło widzieć Twoich trzech braci! 😛
 8. No ale chyba jak wchodzisz do sklepu to nie mówisz poproszę najbrzydsze działające okulary 😛
 9. Ładne, ale nie sprawdzam co to, bo pewnie drogie
 10. Ja nie jeżdżę od soboty, bo sam się załatwiłem na własne życzenie. W tamten czwartek jeździłem prawie sześć godzin, wypiłem litr wody, bo wszystko pozamykane przez święto. W piątek jeździłem prawie 4 godziny, wypiłem litr wody, bo mam dwa bidony 0.5, a potem nie chciało mi się zatrzymywać. W sobotę odwodnienie, gorączka, ciężko się wylać samopoczucie do dzisiaj marne. Zawsze bardzo mało piję i robiłem trasy ponad 200 km w upale ponad 30 stopni, ale nigdy mnie coś takiego nie dopadło, może się zestarzałem Mam nauczkę, a wy pijcie przynajmniej jeden bidon na godzinę.
 11. Wartość to może być określenie ubezpieczenia ale nie musi, zależy czym wysyłasz.
 12. Jeśli nie masz podpisanej umowy z firmą kurierską to ubezpieczenie musisz zaznaczyć przy wypełnianiu listu przewozowego.
 13. Chyba kolor mu się podobał, bo jak inaczej to wytłumaczyć :p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.