Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tessio

Użytkownik
 • Content Count

  4,244
 • Joined

 • Days Won

  1

tessio last won the day on October 27 2012

tessio had the most liked content!

Community Reputation

54 Bywa pomocny

About tessio

 • Rank
  Crime Family Associates

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.bomasport.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

992 profile views
 1. Te RS500 są słabe jak ktoś dużo jeździ, ten plastik się wyciera, powstaje wyżłobienie i but w tym lata góra dół. Nie polecam, bo różnica to 60 zł, a w 550 jest tam metal. Edit: Jednak pomyliłem chyba z 540, w tych 500 widzę jeszcze jakieś inne rozwiązanie.
 2. https://allegro.pl/oferta/pedaly-spd-sl-shimano-pd-r550-9093255149
 3. Ciekawy jestem czy Ci pomoże, ja też byłem pewny, że trzeszczy połączenie rura-sztyca, ale to nie było to 😉
 4. U mnie też konkretnie, sobota Beskid, niedziela Tatry 🙂
 5. No niestety, były fragmenty z zerowym ruchem (zdecydowana przewaga) i takie gdzie był on spory, ale trasę planowałem tak, żeby to przejechać w miarę szybko, bo nie jeżdżę po ciemku.
 6. Położony jest tak, że można sobie wyskoczyć w każdy teren, jak pojedziesz na wschód to zrobisz 300 km i 500 metrów przewyższenia Strava mnie dzisiaj oszukała, bo jak planowałem trasę to pokazywała 3500 metrów w górę, a wyszło 1000 mniej.
 7. To możesz w sumie wziąć Hypersonic 23 mm, za dwie sztuki zapłacisz ze 120 zł, więc najgorszym wypadku wyrzucisz
 8. W komforcie, ja jestem jakiś dziwny, ale jak czytam jakie to są różnicę w komforcie między oponami to nie mogę pojąć jak ludzie są je w stanie zauważyć Między 23 a 28/32 jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale między 23 a 25? Pasuje zrobić komuś "ślepy" test, żeby rozpoznał na jakich oponach jedzie Jak są dziury to są dziury i telepie na wszystkim, jak jest porządny asfalt to bez różnicy. Edit: Tutaj masz jakiś test tych Veloflex`ów - http://road-racing.pl/artykul/test-oponki-veloflex-corsa-25
 9. https://www.bikeinn.com/rowery/veloflex-corsa/136349526/p Sam miałem kupować, ale podobno producent nie zezwala na zakładanie do karbonowych kół, niby ludzie do takich stosują, ale ja w końcu się nie zdecydowałem. Kupiłem Duro Hypersonic 23mm, bo 25 już nie ma i dla mnie bez różnicy, wcześniej miałem właśnie 25 mm.
 10. Jeździsz w Warszawie, jak zaczniesz jeździć po górkach to zobaczysz jak dużo wygodniej jeździ się na 2x10 niż na 2x8.
 11. Ja dzisiaj też w puszczy, tyle, że niepołomickiej.
 12. Claris spokojnie Ci wystarczy, wiem bo jeżdżę na 105, jeździłem chwilę na Tiagrze, a rozpoczynałem właśnie na Clarisie na którym dalej jeżdżę w zimie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.