Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Co to za zegarek?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Klod100

Klod100
  • Stowarzyszenie
  • Moderator
  • 4342 postów

Napisano 25 marzec 2006 - 13:01

...wtedy chętniej bym nosił tego submarinera co mi się ostał ( generalnie go lubię bo ładny , ale jak mam być tak kojarzony to dziękuje )

Masz w 100% rację, ja również z tego powodu nie kupię Rolexa, a szkoda, bo to zacna marka. Wystarczy, że mam BMW: nie ważne, że kombi i z fotelikiem dla dziecka - kojarzone jest jednoznacznie. Szkoda mi się jej pozbywać bo strasznie ją lubię, ale mam już trochę tego dość. Do tego łysieję, więć żeby nie wyglądać jak mnich, to strzygę się króciutko - co trereotyp gotowy. Teraz wyobraźcie sobie jeszcze do tego Rolexa :lol:
  • 0

#22 ray174

ray174
  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 25 marzec 2006 - 13:17

Apropo zegarka byłego posła samoobrony o którym mówicie to na filmiku (gdzies w necie krazyl) gdize opisuje swoj dobytek był pokazany jego sikor i jest to (a moze był , niewiem co ma teraz) Rolex Submariner w złocie z granatowym bezelem i diamencikami na indeksach :-|

http://www.replica-w...-submariner.jpg

o taki tyle ze to podróba jest (nie moge fotki oryg. znalezc)
  • 0

#23 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 25 marzec 2006 - 13:40

no nie tak po prostu Piotrek , jak Kruk otwierał Rolexa , to jako stały klient miałem możliwość zakupu Daytony . Głupio mi trochę teraz przed Panem Igorem z Kruka , nota bene jesli chciecie z kimś porozmawiać na Konstytucji w Kruku to na pewno prosze pytać o Pana Igora - szczyt uprzejmości i kompetencji
  • 0

#24 michalop

michalop
  • Stowarzyszenie
  • 4017 postów

Napisano 25 marzec 2006 - 13:56

no nie tak po prostu

:lol:

piotrek
  • 0

#25 Gość_Rafal 0001_*

Gość_Rafal 0001_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2006 - 19:40

Może mi ktoś powiedzieć coś na temat tego zegarka?
co jest w środku i ile może być warty?
Podobno stan idealny jak ze sklepu...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#26 Danski

Danski
  • Zbanowany
  • 599 postów

Napisano 25 marzec 2006 - 21:05

chętniej bym nosił tego submarinera co mi się ostał ( generalnie go lubię bo ładny , ale jak mam być tak kojarzony to dziękuje

...ładny, ale gdyby nie ten cyklop!!! ...i właśnie nie kupię Sub'a z tego tylko powodu...a fuuuu...szkoda ,że firma zdecydowała się na taką przyklejankę i tak twardo się jej trzyma... mogli chociaż darować sobie w modelu jubileuszowym...
P.S.
...wolę 'zwykłego' Submarinera (bez daty)...to dla mnie kwintesencja tradycji...
  • 0

#27 grzesiek

grzesiek
  • Użytkownik
  • 4040 postów

Napisano 25 marzec 2006 - 21:18

Zawsze jak widze zegarek z lupą to mnie korci zanieść go do zegarmistrza, by wstawił zwykłe szkło. Wyjątek Oris Frank Sinatra.
  • 0

#28 Danski

Danski
  • Zbanowany
  • 599 postów

Napisano 25 marzec 2006 - 21:27

...na TZ ktoś powiedział ,że ponoć łatwo jest się pozbyć tej lupy...ale jak zadałem pytanie 'jak?'...to zamilkł :lol:
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych