Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

grzesiek

Użytkownik
 • Content Count

  4040
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Mieszkańcy mojego miasta, przy zaangażowaniu lokalnych firm i instytucji nakręcili film o ważnym wydarzeniu w historii miasta i kraju. Pierwszym masowym strajku na ziemiach polskich. W projekcie brał udział jeden zawodowy aktor i jedna osoba związana na co dzień z przemysłem audiowizualnym. Wynik prezentowałem w wątku o filmach. Dzisiaj proszę Was o wsparcie promocji tego projektu przez oddane głosu na trailer naszego filmu: http://trailers.krakowfilmfestival.pl/pl/menu/trailers/-/trailers/0/strajk Konkurujemy z Chińczykami, więc proszę o głosy i udostępnianie linku.
 2. Podrabiają bańki i leja jakiś tani olej z beczki do tego. Z tego co mówił znajomy sprzedawca części i chemii najczęściej Mobil (w PL popularny i dosyć drogi) oraz Lotos (tani ale bardzo popularny). Mi ostatnio sprzedał bańkę półsyntetyka (taki potrzebuję) Organiki Łódź - spełnia wymagania, a tak tani i mało popularny, że nikomu do łba nie przyjdzie podrabiać. To samo twierdzi o Lukoil.
 3. Jedna uwaga co do olejów Mobil - to chyba najczęściej podrabiane oleje. Trzeba kupować w zaufanych sklepach, które maja krótki łańcuch dostaw.
 4. Ja nie wiem co mam rozumieć przez "edycję". Która to generacja? Który to z kolei model nazwany airman? Jak liczyć jak było kilka wersji w jednej kopercie?
 5. W Warszawie wpadnij też na Wiejską - Pracownia Czasu - maja tam wiele odjechanych zegarków (dużych, powinny Ci się podobać), Graham, UN, dziwolągi. Najłatwiej tam dotrzeć z jakąś manifestacją - żartuję, z placu 3 krzyży idziesz Wiejską w stronę sejmu i sklep masz po lewej stronie. To sklep wspomniany przez McIntosha, przenieśli się z Brackiej. Przy placu 3 krzyży masz Kruka z Roleksami. Plac Piłsudskiego - w jednym budynku mas Hermitage, Hublota i Jansena. Plac Konstytucji - Kruk i Roleksy. Złote sedesy - Od Czasu Do Czasu (Moser, IWC) GalMok - Lange, Breibling , VC, JLC, wiele innych - wszystkie w Aparcie; Jubitom - UN. Arkadia - nic czego nie miałbyś powyżej. Z Mariotta masz wszędzie blisko.
 6. Przeglądanie internetu podpowiada, że zegarek bez alarmu nie jest dla Vulcaina nowością. Prezentowany model miałem okazje przymierzyć i uważam, że jest to jeden z ciekawszych garniturowców. Jak okaże się, że trafnie wytypowałem 6 liczb z 49 to będzie poważnym konkurentem dla Zenithów
 7. Dobrze prawi, dać Mu wódki! Zegarki z powłoką absolutnie mnie nie przekonują.
 8. Może Świętokrzyskie. Mi się podobało ale namiarów nie dam, jeździłem tam służbowo i raczej głównym kryterium wyboru noclegu była cena.
 9. Zegar fajny ale cena od czapy.
 10. Z monitorem tak się bujałem i padł w końcu kilka miesięcy po wygaśnięciu gwarancji.
 11. ASO'y na ogół nie ogarniają automatycznych skrzyń. Trzeba podjechać do fachowca od takich skrzyń (np. jedyny mi znany nie robi niczego innego tylko skrzynie aut.).
 12. U Berlitza interesuje mnie 4tygodniowy, indywidualny, intensywny kurs. 48h zajęć + 2h pracy własnej dziennie. Kosztuje ponad 5,5kPLNów, więc ten dobry nauczyciel niekoniecznie jest droższy
 13. Szukam dla siebie kursu językowego (angielski). Potrzebuje podreperować gramatykę, odświeżyć pewność siebie, podszlifować język biznesowy (zwłaszcza związany z logistyką i spedycją). Trafiłem na ofertę szybkich, intensywnych kursów w szkole Berlitz. Wygląda interesująco, ale ceny każą zachować ostrożność i przeprowadzić "rozpoznanie operacyjne" . Ktoś może korzystał? Może jakieś inne propozycje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.