Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bryuk

Jak otworzyć Tissota?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie masz klucza do zegarków to możesz starą suwmiarką :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie takie barbarzyńskie porady...

Ale jeśli nie ma klucza, ani suwmiarki... to domowym narzędziem ostatniej szansy mogą być stalowe nożyczki...próbować najlepiej przez folie i z wyczuciem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Próbowałem otworzyć tymi nożyczkami i oczywiście porysowałem powierzchnię...

 

Chcę go otworzyć, zrobić zdjęcie i zamieścić na forum w celu weryfikacji autentyczności. Jak myślicie, dobry pomysł? Bo w tamtym wątku nikt nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Próbowałem otworzyć tymi nożyczkami i oczywiście porysowałem powierzchnię...

 

Chcę go otworzyć, zrobić zdjęcie i zamieścić na forum w celu weryfikacji autentyczności. Jak myślicie, dobry pomysł? Bo w tamtym wątku nikt nie odpowiada.

 

Jak słuchasz głupich porad to masz efekt.

 

 

Wg mnie to jest oryginalny zegarek. Chyba kwarcowy.

 

Idź do zegarmistrza żeby odkręcił dekielek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

strasznie lubię czytać jak inni użytkownicy zegarków psują sobie zegarki na zamówienie a pózniej do lecą do zegarmistrza po naprawę

z problemami a co zegarmistrz winny że klient nie dzisiejszy i sam sobie chce dobrze zrobic rolleyes.gif

 

zawsze powtarzam że jak się nie znam na telewizorach to w nich nie grzebie tylko zanoszę do serwisu tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Próbowałem otworzyć tymi nożyczkami i oczywiście porysowałem powierzchnię...

 

Obiecaj, że wyciągniesz z tej lekcji odpowiednią naukę na przyszłość. Zegarmistrz za "proszę" i "serdecznie dziękuję" by to otworzył, żebyś mógł sfotografować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.