Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jordan58

Moja ukochana CERTINA DS-1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie pozdrawiam wszystkich ! Dopiero teraz mogę się pochwalić fotkami mojego ukochanego zegarka CERTINA DS-1, które osobiście wykonałem w ostatnim okresie czasu Jeśli jest to możliwe proszę o komentarz co do jakości fotek. Pozdrawiam G.C.p1010707jd2.th.jpgthpix.gifp1010712ds1.th.jpgthpix.gifp1020835ky2.th.jpgthpix.gifp1010703tp6.th.jpgthpix.gifp1020256mr6.th.jpgthpix.gifp1020246xd4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zegarka!

Fotki jeśli chodzi o jakość są średnie. Po prostu wziąłeś aparat, poszedłeś do lasu i pstryknąłeś kilka. Najbardziej mi osobiście przeszkadzają odbicia na szkle zegarka.

 

Ale gdy zobaczyłem to:

post-5736-0-63470000-1331077429.jpg

 

:D:rolleyes:;)

Moja żona mówi mi, że mam świra na punkcie zegarków, chociaż nie proszę jej o takie rzeczy... Ciekawy jestem, co mówiła Ci Twoja dziewczyna/żona jak robiłeś to zdjęcie? Wiedziała, że wystawisz to zdjęcie na forum? Jego wartość artystyczna (bo chyba o to chodziło) jest IMHO żadna....

 

Aha, i gdybyś wklejał zdjęcia w ten sposób, łatwiej je można by było oglądać :D


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to zdjęcie się podoba.

 

 

BO JEST NIENORMALNE ;):D:rolleyes::D :D :D :D

 

I ŁACZY ZE SOBA DWIE PASJE :D :D


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo fajny, chociaż nad jakością zdjęć trzeba by było troszkę popracować. Bardzo fajna modelka :-)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o przełożeniu jej na pasek? Moim zdaniem wygląda delikatniej i prrzez to lepiej. Dawaj jakieś nowe zdjęcia.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.