Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adrastos

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam, Trochę zawód ale muszę zweryfikować najbliższe plany i na zegarek będzie "mniej". Znacznie mniej. Myślałem o zegarku Armani AR4644 lub 4664. Mechanizm automatyczny, jak ocenicie te zegarki? Wiem co sądzicie o markach modowych ale jeśli chodzi o wygląd to odpowiadają mi te zegarki - tylko zastanawiam się jak ocenić to co maja w środku.
  2. Witam, chciałbym zakupić pierwszy w życiu poważny zegarek. Od zawsze podobały mi się zegarki Breitling, dlatego chciałym zakupić pierwszy model do swojej bogatej kolekcji zegarków Casio :-) Budżet (żona) pozwoli co najwyżej zakupić używany zegarek - stąd moje pytanie o autentyczność dwóch modeli: Breitling Chronomat Allegro: http://allegro.pl/breitling-chronomat-stal-zloto-39mm-i6973192898.html Drugi to Breitling Colt 2: Allegro: http://allegro.pl/oryginalny-meski-breitling-colt-2-automatic-41mm-i6984910604.html Oba dostępne na allegro w cenie 5500 - 6900 złotych Z góry dziękuję i pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.