Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pan Wajcha

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Ja też. I co, ktoś potrafi cokolwiek powiedzieć o tym sklepie? Prawie wszędzie ta Certina 2 666 zł, a tu 1989 zł. Trochę dziwne, nie? Powinienem mieć jakieś obawy, czy mogę nie mieć żadnych i śmiało zamawiać? http://www.czaszegarkow.pl/certina-ds-1-czarny-skora-o39-mm-p-22915.html
 2. Wielkie dzięki. Całkiem możliwe, że będzie pasować lepiej niż ten Hami
 3. Dzięki za odpowiedzi. Już praktycznie z niego zrezygnowałem, bo: - może być za duży na mój nadgarstek. Z tego co widziałem to zegarki w tym stylu najlepiej wyglądają jak są trochę mniejsze niż szerokość nadgarstka, z taką pewną rezerwą, a boję się, że u mnie będzie na styk i będzie busola - obawa nr 2 to to, że jednak za elegancki, takie piękne świecidełko może jednak nie pasować do np bluzy z kapturem. Tak, czasami bywam lumpem, ale z duszą eleganta no ale mógłbym się tym ewentualnie nie przejmować, gdyby nie punkt powyżej. - jak na razie mój główny typ (zaraz po Seiko) to: http://www.hamiltonwatch.com/collection/american-classic/jazzmaster/day-date-auto/h32505731 który wydaje się być bardziej casualowy. Mechanizm H-40. Jakieś opinie? Widziałem fotki tego Seiko z brązowym paskiem i faktycznie, świetnie połączenie, ale w moim przypadku raczej tylko czarny pasek wchodzi w grę. Moja garderoba jest głównie w czarnej/szarej kolorystyce. Brązowy pasek chyba nie pasowałby za bardzo, no i jakoś średnio mi się podobają. No ale ciąglę zerkam na tego Seiko i mi nogi miękną. Siedzę i siedzę, i myślę i myślę... Dlatego prośba do Ciebie Drogi Fidelio: mógłbyś mi zmierzyć całkowitą długość wraz z uszami tego swojego pięknisia? Zobrazuję sobie, jak by leżał na ręce. Dzięki!
 4. Cześć Chcę sobię kupić nowy zegarek. I to będzie na razie jedyny jaki będę miał. Mam rozterkę. Bardzo podoba mi się ten Seiko (SRPB41), ta niebieska tarcza: Jest taki ładny, ale boje się, że będzie zbyt elegancki na codzień (żadne garniaki). Nie lubię bransolet, więc wymieniłbym na pasek. Ale moje serce skradły też Jazzmastery: https://www.jomashop.com/hamilton-mens-watch-h32515535.html https://www.jomashop.com/hamilton-mens-watch-h32665131.html Mam wąski nadgarstek 5 cm obw. 16,5 cm. Jak żyć? Brałbym tego Seiko i miał w d*pie wszystko, no ale... Co myślicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.