Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Nutado

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący
 1. Od 3 dni sprawdzam dokładność chodu: wychodzi od 5,5 do 6,5 sek/doba na + Czyli lepiej, niż wynosi oficjalna precyzja mechanizmu: -20 - +40 s/dzień
 2. Zegarek dotarł. Wygląda naprawdę super. Werk ma te "wady" o których czytałem wcześniej, czyli dość czasem głośną pracę wachnika, oraz "przywieszenia" wskazówki sekundnika przy mocniejszym ruchu nadgarstka. Pasek na żywo ma ładniejszy kolor, niż na grafikach w sklepach, ale i tak zamówię do niego jakiś pasek typu nato w czarno białym kolorze.
 3. Fajny zegarek. z tego co widzę to chyba nie do kupienia w PL.
 4. Został już zamówiony. Jak już go założę, to podzielę się wrażeniami
 5. Jeśli zegarek mi się "średnio" podoba, to to, że ma szafir, nieco lepszy mechanizm i niższą cenę, nie wystarczy bym go kupił. A niestety ten Iron Annie mi się podoba wyjątkowo.
 6. Właśnie oglądałem tego Gustav Becker, no dużo gorszy estetycznie, zwłaszcza te gwiazdki na godz 12 i wskazówce sekundowej
 7. Dlaczego chińczyk? Werk Miyota, całość składana ponoć w Niemczech.
 8. Po obejrzeniu wielu zegarków zdecydowałem się jednak zmienić solara na automat. Wybór padł na Iron Annie F13 TEMPELHOF (IA-5664-4). Ten zegarek ma w sobie to coś. Kiedyś natomiast przyjdzie czas na coś w stylu Bauhaus.
 9. Ten akurat średnio mi się podoba, taki "zbyt masywny"
 10. A co sądzicie o Bauhaus Solar? Są w cenie nieco ponad 1000zł, ale wyglądają super. Czy technologia solaru w tych zegarkach jest równie dobra jak w citizenach?
 11. Szukam zegarka męskiego zasilanego energia słoneczną w stylu vintage, w cenie do ok 1000zł. Mam na myśli coś podobnego do zegarków marki Zeppelin (tu są tylko automaty i zwykłe kwarce), niektóre z Iron Annie. Wielkość najlepiej do 42cm. Ktoś może coś polecić?
 12. Fajnie jakby każdy wpisywał nazwę modelu. Np któryś mi się bardzo spodoba, i chciałbym kupić, a szukanie tylko po wyglądzie jest dość męczące.
 13. W końcu i ja mam swojego G-shocka: GDB 100, nie potrzebnie bałem się za dużego rozmiaru. Wygląda naprawdę fajnie "na żywo"
 14. Tu pewnie masz rację, ale chodzi też o wygląd, nie chcę wyglądać śmiesznie z ogromnym zegarkiem na chudej ręce.
 15. Na początek się przywitam i od razu mam prośbę o pomoc w pewnej sprawie. Otóż chcę sobie kupić pierwszego G shock-a i wybór padł na GBD 100. Wygląd mi się podoba, ma funkcje na których mi zależy, ale jest jeden problem, mam bardzo wąski nadgarstek, tylko 16 cm. Czy GDB 100 nie będzie za duży? Czy ewentualnie ktoś z podobnie wąskim nadgarstkiem, mógłby zamieścić zdjęcie jak wygląda taki, lub podobny wielkościowo (58mm x 49mm) zegarek na ręce? Planowałbym go nosić "na co dzień"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.