Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rubis

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

39 profile views
 1. Nie odpowiadasz na zadane przez kolegę pytanie, ale jeśli myli Cię "wskaźnik dnia i nocy" na "replikach", to raczej i tak przypadek beznadziejny.
 2. A ja się z Tobą nie zgodzę. Ogromna większość zachowań nowych użytkowników, którzy kupili chińskiego Patka i myślą, że Boga za nogi złapali to pretensje i niedowierzanie - przykład masz właśnie w tym wątku. Zwykle informację o tym, że to marnej jakości podróba odbierają jako atak na siebie i na swoją już zdobytą w Google wiedzę, marnotrawiąc Twój i mój czas i dobre chęci. Pomijam już fakt zaglądania do regulaminu, skorzystania z wyszukiwarki, zajrzenia do innych tematów czy po prostu braku zdrowego rozsądku - ciężko nie być sarkastycznym.
 3. GP Laureato - 100M, 38mm średnica, 10mm wysokość - świetny na bransolecie, świetny na pasku, data.
 4. Czołem! Mam prośbę o pomoc. Szukam zegarka dla narzeczonej i pojawiło się trochę wymagań: Średnica między 34 a 37mm Grubość - poniżej 8mm i to jest warunek konieczny Przeżyjemy kwarca, ale preferowany automat/manual Biała/jasna tarcza Pasek Budżet - max 3 500 PLN Idealny był kwarcowy, limitowany Junghans Max Bill 2018, ale ostatnią sztukę dostępną w Złotych Tarasach ktoś sprzątnął mi sprzed nosa. Patrzyliśmy też na Frederique Constant Slimline Gents, ale on z kolei na nadgarstku wyglądał jak straszna patelnia. Będę bardzo wdzięczny za pomoc
 5. Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Mierzyłem Legend Divera - ale to chyba nie to. Bardzo mocno zacząłem zastanawiać się nad Black Bayem 58 i chyba na niego się zasadzę - będę musiał jednak do niego dozbierać. Czy zdarzają się na bazarku może? Pytanie na razie pro-forma, bo zakup i tak najwcześniej za kilka miesięcy. A gdybym jednak bardzo chciał coś z przeszklonym deklem i chrono?
 6. Dzięki bardzo za odpowiedzi. @PatLove, ale mi namąciłeś w głowie tą Omegą... Wersje z Co-Axial mają przepięknie zdobiony mechanizm pod przeszklonym deklem, musiałbym rozciągnąć nieco budżet, który i tak jest już dość mocno napięty. Chyba będę uważnie obserwował rynek pod jej kątem. Jeszcze jakieś propozycje? Gdybym np. zrezygnował z wymogu "nowy"?
 7. @Fidelio Aquisa zwyczajnie zapomniałem tu dopisać do listy - równie mocny kandydat, dzięki @Thorsten - wątek przeczytałem cały, autor górną granicę cenową ustala na 4K - a może jest coś w tym stylu od 6 do 10 tysięcy? Maurice, ale jakoś nie mam sympatii do tej marki
 8. Czołem! Zbliża się mi trzydziestka i chciałbym sprawić sobie prezent. Dużo rzeczy mi się podoba (pewnie za dużo), a pewnie o wielu nawet nie pomyślałem - może chcielibyście mi pomóc się na coś zdecydować? Musi być: - na pewno automat lub manual - 38, 39, 40 lub 41 mm - musi mieć display caseback (ale w ostateczności zrezygnuję, z ogromnym bólem serca - vide przykłady niżej) - musi być na bransolecie (pasek w ostateczności) - nowy Zegarek będzie na codzień, nie chcę garniturowca (mam już dwa i nie potrzebuję go nosić codziennie). Nie zamykam się na typ - może być zarówno pilot jak i diver. Podobają mi się zegarki w stylu Genty. Mogę wydać równie dobrze 5 tysięcy jak i 10 tysięcy. Mam też problem, bo zegarki które mi się na razie podobają najbardziej, średnio spełniają moje wymagania Hamilton American Intra-Matic Auto Chrono, ref. H38416711 Tag Heuer Aquaracer 300M ref. WAY201B.FT6150 Fortis Flieger Professional Chronograph ref. 7052111 Dzięki!
 9. Cześć! Znalazłem na strychu zegarek, jest na chodzie po nakręceniu. Zakładam, że to nic specjalnego, ale chciałbym dowiedzieć jaki był producent, mechanizm i lata powstania (strzelam w początek 60-tych, ale mogę się mylić). Opis na allegro mi niepotrzebny Dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.