Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

szuwi

Użytkownik
 • Content Count

  5049
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szuwi last won the day on February 22 2022

szuwi had the most liked content!

Community Reputation

6141 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2694 profile views
 1. To gumowany Barton - fajnie leży. Wszystkie moje zegarki są dziadkowe - dlaczego Ball miałby być inny :-) :-)
 2. Gratuluję- ja mojego pogoniłem, bo to jest dla mnie za duży i za ciężki zegarek...
 3. szuwi

  Patelnia :-)

  Ja używam Woll - już druga zdycha. Brrr.... nie cierpię tych patelni - wszystko się klei
 4. Jestem 4 lata po torakotomii - nadal pobolewa. Ale miałem małe szanse na przeżycie, więc jakoś radzę sobie z bólem Żebra bolą, ale blizny można przedstawić Jao wynik napadu, który oczywiście wygrałem ;-))
 5. Gładki + oyster lub gładki + jubilee. Waham się co do koloru tarczy.
 6. Ja noszę balla FE wyłącznie na paskach (na kajdanie mam ex1 I 300m) - skórzany z ładownicy, jakiś "sail cloth", a teraz czekam na gumę od Burtona. Ja noszę balla FE wyłącznie na paskach (na kajdanie mam ex1 I 300m) - skórzany z ładownicy, jakiś "sail cloth", a teraz czekam na gumę od Burtona.
 7. Ex jest fajny, ale rozważam zamianę na 36, choć nie wiem, czy raczej nie na dj. Langusta i 300m zostają, ale pozostałe faktycznie sprzedam.
 8. Powodzenia- szukasz dla siebie.
 9. W zasadzie zegarki zaczynają mnie nudzić. Znaczy ich kupowanie, a pisać beż planowania zakupu to IMO marnowanie czasu Nie jestem kolekcjonerem - chcę mieć 3-4, które będę nosić, w tym jeden elegant i jeden edc. Forum niestety też się zmieniło - miałem szczęście poznać kilka osób, z którymi i tak utrzymam kontakt, ale sposób zarządzania forum mi się nie podoba. Exa jako edc zamieniłbym na coś dobrego, ale 36-38mm. Budżet bardzo otwarty, ale w tym rozmiarze nie jest łatwo. Dodatkowo w ramach poznawania świata pewnie kupię pama (znowu, ale innego) i może jakiegoś małego twardziela typu g - niech leżą 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.