Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tenore

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam, zbieram się z zakupem jakiegoś fajnego automatu, najlepiej z in-housem. Rozglądałem się raczej za czymś klasycznym, trafiłem na tego otóż cartiera WSTA0029, ale jestem ciekawy co sądzicie. Niby werk stosują właśny MC1847, także jakiś plus jest, no i model ma również swoją historię. Z góry dziękuję za pomoc i i sugestie, pozdrawiam. p.s budżet do 13 tysi
 2. Tenore

  CHRONEXT

  Witam, Zastanawiam się nad zakupem zegarka z platformy CHRONEXT i chciałem zapytać się czy ktoś z Was kupował już zegarek od tej firmy? Jeśli tak, to czy wszystko przebiegło bez problemu? I czy załączana jest podbita międzynarodowa karta gwarancyjna?
 3. Witam, jakiś czas temu wrzucałem post na temat Eterna vs Baume Mercier, lecz w swoich poszukiwaniach posunąłem się trochę dalej i trafiłem na ten oto IWC IW356501. Można go dostać za 3250 euro i zastanawiam się czy jest to dobry wybór. Stąd też moje pytanie czy ten zegar jest wart swojej ceny, poza tym, że to IWC. Jestem również otwarty na inne propozycje "klasyków" Pozdrawiam!
 4. Prawda! A czy Jash coś ciekawego poleca?
 5. też tak sądzę Ok! dzięki a Polecacie coś jeszcze wartego uwagi?
 6. Witam! Zastanawiam się nad kupnem swojego pierwszego automatu i myślę o czymś raczej klasycznym, ważne też żeby był caseback otwarty no i wiadomo datownik... Z tego powodu zastanawiam się nad tymi dwoma modelami i proszę o opinie, który z nich jest wart większej uwagi, oczywiście jestem również otwarty na Wasze sugestie co do innych modeli, bądź marek, ale na podobnym poziomie wykonania :-). Poniżej zamieszczam zdjęcia obu modeli
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.