Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MaxDave

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. To może chociaż wrzuć parę zdjęć, jak wygląda na ręce ????
  2. I jak tam zegarek? Dotarł już? Też zainteresowałem się tą marką. Znalazłem fajnego nurka vintage , koperta z brązu. Może ktoś takiego posiada?
  3. Witam serdecznie! To mój pierwszy post tutaj na forum. Chciałem się was poradzić odnośnie zegarka który bardzo mi się spodobał wizualnie. Tj. PIERRE RICAUD P22027.1252CH Szukałem zegarka do garnituru - wiem że ten model to nie jest klasyka ani tym bardziej garniturowiec ale ja właśnie w takich klimatach gustuje. Wybrałem ten zegarek bo po pierwsze design w moim guście a dwa to też cena. Nie znam tej marki zegarków, nie znam się prawie w ogóle na zegarkach. Jedynie co wiem na temat zegarków to że każdy facet powinien mieć zegarek ????. Pytanie do was... Co to jest za marka? Czy jest wart 319 PLN bo za tyle go znalazłem na allegro. Albo może polecicie mi coś innego w podobnej cenie, Max do 400 PLN. Jeśli chodzi o wygląd to obowiązkowo skórzany brązowy pasek, koperta najlepiej złota, tarcza biała ewentualnie ciemna. Mile widziany chronograf. Z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.