Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomekwroc

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Własnie o tym mowilem dlaczego kupilem niebieski. Niebieski jest taki bardzo elegancki kolor a czarny taki pospolity. Nie przyciąga tak uwagi jak niebieski.
 2. Kazdy kolor miażdży. Dobrze mieć w życiu takie problemy ;-)
 3. Baranmc ja wlasnie zakochalem sie w tym modelu przymierzajac szarą tarcze i mialem duzy dylemat czy szary czy niebieski. Jubiler - o tym mowa ;-)
 4. Gustaw. Tak. Przytłacza mnie czarna tarcza zegarka, a przy niebieskim wydawała się taka nijaka... a jednak chciałbym, aby zegarek zwracał na siebie uwagę
 5. Tak. Niebieska. Bardzo źle się czuję w czarnych zegarkach.
 6. Lubie takie dziurawe zegareczki, a jak jeszcze ma jasną tarczę to już w ogóle. Piękny ten zegarek. Ten Pilot jest jak 1:1 IWC. Piękny aczkolwiek wole jak jednak firma nie kopiuje aż tak bardzo czyjegoś pomysłu bo moim zdaniem obniża swoją wartość, którą Epos moim zdaniem buduje coraz lepiej.
 7. Wytłumaczę jeszcze raz. Zegarki firmy ML kupuje się głownie dlatego, żeby byle gość, który całkowicie nie zna się na zegarkach powiedział WOW drogi bo znam firmę. Jest to szeroko rozpoznawana firma w korpo i innych przez ludzi, którzy się nie znają na zegarkach. Porównałem do firmy Amani bo też jest znaczek rozpoznawalny. Jak Kupisz sobie ciuch Loro Piana nikt nie powie WOW masz sweter za 10 tyś złotych bo nikt tego nie zna. Jak ubierzesz Armani byle kto powie WOW ma kasę bo kupił koszulkę Armaniego za 300 zł. Rozumiesz już? Nie obraziłem się
 8. Ja nie porównałem zegarka ML do Zegarka Armani tylko Markę ML do Marki Armani W ciuchach. Ciuchy średniej jakości, ale Marka taka, że każdy jak ją zobaczy robi ochy i achy, a tak prawda, że Marketing nic więcej. Mi taki marketing przeszkadza bo niby fajnie, że każdy zna, ale czasami lepiej mieć coś skromniejszego w firmie - petarda w wykonaniu, a więcej się pokaże tym klasy.
 9. Wziąłbym Eposa. Automat i marka mniej popularna co jest jej dużym plusem. Edox fajny design, ale Kwarc za tą kwotę... ML nie wypowiem się bo dla mnie to marka jak Armani - jak chcesz pokazać prestiż kupujesz znany znaczek bez względu na wszystko.
 10. Mam, Posiadam. Jestem zachwycony tym zegarkiem. Długo szukałem skeletona, który będzie miał to coś... Znalazłem!
 11. Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Skeletona Epos kupionego dzisiaj w sklepie Jubitom we Wrocławiu. Wiem, że niektórzy tutaj uważają go za "dziwnego", ale powiem szczerze od 5 lat nie mogłem się zdecydować na żadnego. Jak zobaczyłem w sklepie 3435 Verso od razu się zakochałem Zawsze chciałem mieć "tył z przodu". https://www.fotosik.pl/zdjecie/b10e51a7e9d87dd4 Marki też nigdy nie brałem pod uwagę. Jestem nim zachwycony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.