Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szwed

Użytkownik
 • Content Count

  3,349
 • Joined

 • Days Won

  1

szwed last won the day on August 12 2018

szwed had the most liked content!

Community Reputation

481 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Powsinoga
 • Hobby
  starocie,pichcenie,

Recent Profile Visitors

2,208 profile views
 1. Osobiście uwielbiam mieć szyberdach w samochodzie! i jak go nie mam to cierpię bardzo. Często jeżdżę bez klimy i po mieście czyli małe prędkości dla tego używany jest non stop. A i więcej światła wpada do środka. polecam każdemu
 2. Fajne te twoje okulary!
 3. ..................Dzisiaj i wczoraj. I ogólnie od dni paru.
 4. Dobry czarnuch nie jest zły! Najlepszy wybór z możliwych do pluskania się w morskich głębinach gratuluje doczekania się i cierpliwości!
 5. I właśnie z tych powodów uważam, że pierwsza generacja jest najrzadsza. A jak drugą można dalej po cichu kupić to tym bardziej jest ona bardziej dostępna. Ale pal licho to i tak jest to super wygodny zegarek. Lekki, rozmiar odpowiedni i wygląd dość ciekawy. Dobry i fajny zegarek!
 6. Dzięki. Pierwsze edycje zazwyczaj szybują Fakt w 2gen fajna jest koronka. Ty mnie zainspirowałeś trochę swoim zakupem dawien dawno.
 7. Dzięki! Nie mam za wiele bateryjkowców ale ten jest zdecydowanie faworytem.
 8. Było dziś zwiedzane sztuka w Szwedzkim wydaniu.
 9. Nowy nabytek. Nie do końca toleruje baterię w zegarku ale ten model już dawno chodził mi po głowie. A tym bardziej Gen1 jak to zazwyczaj bywa myśle, że będzie to najbardziej poszukiwana referencja. Mam taką nadzieje!
 10. A myślałem, że w tym roku już nic nie kupię a tu się trafiła X33 gen1.
 11. Bo stare RayBany są dobre B&L to jednak klasa sama w sobie. nie to co Oakley plastik fantastik co szybko się rysuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.