Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sheldon Cooper

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Tak czułem, ale wolałem się upewnić u bardziej obeznanych w tej dziedzinie. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
 2. Witam serdecznie. Interesuje się starymi zegarkami o czym doskonale wie moja rodzina, jak ktoś jakiś znajdzie to mi go podrzuca. Ja im daję nowe życie i cieszę się nosząc na codzień ;-) W takich właśnie okolicznościach wpadły mi w ręce dwie omegi i nie wiem czy są oryginalne i czy jest sens inwestować pieniądze w ich naprawę. Bądź z dwóch złożyć jeden, sam nie wiem. Proszę więc Was o radę co z nimi zrobić? Czy są oryginalne?
 3. Jak najbardziej koreańszczyzna :-P ale to prawda, że wartość sentymentalną ma dla mnie i jak widać na fotkach do koszuli całkiem ciekawie się prezentuje. Temat stworzyłem bo pomyślałem, że może ktoś rozpozna w nim na jakim modelu się wzorowali bądź coś w tym stylu. Ja jestem amatorem który zaczął się interesować i przywracać do życia stare zegarki ;-) więc z wiedzą u mnie cienko.
 4. Domyślam się, że tych zegarków trochę poszło w obieg bo w czasach świetności to duuuża firma była. Więc baaaardzo byłbym zdiwiony jakby były to porządne czasomierze:-P
 5. Piękny czasomierz, gratuluję posiadania ;-)
 6. W srodku był mechanizm quartzowy ale został kompletnie wymieniony bo wszystko było zalane. Zegarek przez około 20 lat leżał nieużywany/zapomniany.
 7. https://zegarkiclub.pl/forum/uploads/monthly_11_2014/post-56989-0-01462900-1416575537.jpg A ja odziedziczyłem takiego oto Wostoka 18 jewels po teściu. Zegarek ma około 45/46 lat i przeżył dwuletnią służbę wojskową podczas której minimum dwa razy był w częściach i składany był u zegarmistrza w Warszawie. Po nakręceniu bez problemu ruszył, nic w nim nie wymieniłem jedynie pasek na nowy (ciemny brąz) O kurczę, przepraszam wszystkich, nie ta fotka mi wskoczyła w komentarz :-( No to poprawiam się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.