Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

piotrek.btr

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i opinie. Głównie chodzi mi o mechanizm ale rozumiem, że z nim chyba wszystko ok. Pozdrawiam
 2. Dziękuję za odpowiedź. Istnieją jakieś inne sposoby potwierdzenia autentyczności zegarka ? Zapewniano mnie już, że niby wszystko jest w oryginale. Mam nadzieję, że jakieś opinie jeszcze otrzymam tutaj na forum wskazujące na autentyczność lub jej brak. Z góry dziękuję.
 3. Witam wszystkich Chciałbym zapytać o opinię na temat zegarka zamieszczonego na zdjęciach poniżej. Czy to podróbka czy oryginał ? Jestem nowicjuszem i chciałbym uzyskać informacje na jego temat. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
 4. Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym zapytać o autentyczność zegarka Atlantic, który posiadam. Jestem laikiem i nie znam się na tyle aby coś więcej powiedzieć na temat tego zegarka. Z góry dziękuję za wszystkie opinie. Zdjęcia w załączniku. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.