Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smierdzący Rupert

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

65 profile views
 1. Tak myślałem, jak już ktoś zauważył zegarek jest wystawiony na sprzedaż w popularnym serwisie aukcyjnym. Dzięki za pomoc.
 2. Chciałem się zapytać o zegarek seiko z serii 5. Zastanawia mnie jego autentyczność z powodu nietypowej kolorystyki, której nie udało mi się w internetowych sklepach odnaleźć oraz "schowanego" mechanizmu który jak wiemy powinien być automatyczny i wydaję mi się ze zwykle po zdjęciu z nadgarstka w tej serii jest on odsłonięty.
 3. Czy jest możliwe ze SNZF17 po długim użytkowaniu ma "nieruchomy bezel" tzn. wysterowany i zacięty zgodnie z indeksami. Poza tym wszystko w zegarku działa, spotkałem się z takim opisem i zastanawiam się czy jest to możliwe w zegarku oryginalnym czy też jest to jakaś podróbka.
 4. Dzień Dobry, Mam nietypowe pytanie o autentyczność, chodzi o prosty chronograf model Seiko SNN163. Jest to pierwszy model zegarka, który kupiłem z ,,drugiej ręki" z tej okazji chciałbym zapytać o jego autentyczność oraz o kilka rzeczy związanych z zakupami zegarków używanych, które mogą się przydać na przyszłość. Zegarek prezentuje się tak: https://i.ibb.co/6NTHWwf/IMG-20200319-210729.jpg https://i.ibb.co/zxBGv1P/IMG-20200319-210947.jpg https://i.ibb.co/WHMh7J9/IMG-20200319-211003.jpg https://i.ibb.co/cCXQfRV/IMG-20200319-211011.jpg https://i.ibb.co/h828wY2/IMG-20200319-211030.jpg Wszystko moim skromnym zdaniem wygląda ok. Motywacją do stworzenia tego wątku jest między innymi stan pudełka w jakim zegarek otrzymałem, wyglądało na lekko zalane oraz ten model opakowania łatwo kupić na różnych aukcjach bez zegarka w komplecie, a sam zegarek był w stosunkowo niskiej cenie jak na jego stan. Z drugiej strony w pudełku znajduje się wszystko co potrzeba: instrukcja, karta gwarancyjna oraz nawet zawieszka z numerem referencyjnym. Tutaj jeszcze chciałem zapytać jak sprawa wygląda z kartami gwarancji? Często zdarza się ze ktoś wystawia aukcje gdzie widnieje podrobiona karta gwarancyjna?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.