Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

miromat

Użytkownik
 • Content Count

  540
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Hobby

Recent Profile Visitors

431 profile views
 1. Czy warto się angażować? Co mam: Kopertę z deklem i koronką (może gdzieś wskazówki wygrzebię, choć wątpię) Czego nie mam: reszty😀 Czy w ogóle ta "reszta" jest do zdobycia? (mam na myśli tarczę bo werk Eta 2783 można upolować)
 2. Może komuś coś się z tego nada. Same tarcze. Jakby coś ( większe foty, wymiary itp ) to PW.
 3. Koledzy podpowiedzą od jakiego zegarka jest koperta że zdjęć?
 4. Witaj, nie wiem ile jest wart werk sprawny, ale mam trzy mechanizmy 2427 z tarczami (czwarty jest bez bal;ansu), które wydają się kompletne, ale nie daję żadnej gwarancji chodu. Jeśli umiesz, to może zrobisz jeden działający. Nieaktualne.
 5. Znalazły się jeszcze dwa kwarce wśród ruskich mechanizmów, tradycyjnie koszt paczkomatu i piwo za sztukę🙃 Nieaktualne.
 6. Jeśli komuś się nada, to oddam za koszt wysyłki i przysłowiowe piwo. Z góry mówię że nie wiem, czy chodzi czy nie po włożeniu baterii. Jak to mówią widziały gały co brały. Duży, 40mm bez koronki. (znalazł już nowy dom)
 7. Bardzo chętnie bym kupił gdzieś resztę, ale jak nie trafię to może coś do tej koperty wejdzie innego. I wyjdzie może ładny franken 🙂. Toć to nie grzech, pod warunkiem że nie udaje oryginału. Ostatecznie może komuś się bardziej nada.
 8. Dzięki.🙂 Środka nie ma, czy coś innego dałoby się wszczepić?
 9. Witam, czy ktoś mógłby mnie oświecić, od czego jest ta koperta?
 10. czy te 2609.HA mają być chodzące, niechodzące, kompletne, niekompletne, na konkretne części?
 11. Mam całe pudło ruskich, jak znajdę czas to poszukam.
 12. Oznaki daje - po potrząśnięciu na sekundę - dwie.
 13. Witam Wpadł mi niedawno w ręce Universal Geneve Polerouter Super. Bez wałka i koronki, niechodzący. Zamierzam przywrócić go do życia, jednak przeczesałem Google i nie znalazłem tego modelu w takiej właśnie kopercie. Stąd moje pytanie? Czy to właściwa koperta do tego modelu, czy ktoś wcześniej włożył inną pasującą wymiarami tarczy ? Dekiel jest sygnowany, ładnie się zakreca, mechanizm lata trochę w środku, ale myślę że to brak pierścienia dystansowego. Ktoś rozwieje moje możliwości? Przy okazji, komuś wala się w szufladzie zbędna koronka do Poleroutera🙂?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.