Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

miromat

Użytkownik
 • Content Count

  547
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Hobby

Recent Profile Visitors

488 profile views
 1. Pokaż zdjęcie jak wyglądają te koperty z przodu i z tyłu
 2. Ok, chyba masz rację, ale drugą część mojej wypowiedzi podtrzymuję. 🙂 Zegarek naprawić i zachować dla potomności.
 3. Życzę powodzenia w szukaniu "taniej". 😏 A zegarek wedlug mnie to Longines Calatrava, z lat 40-tych z mechanizmem 12.64Z. Nie chcę podawać tu cen tego modelu w sieci, każdy może to sobie sprawdzić, ale bardziej sterane egzemplarze można znaleźć choćby na chrono24. Moja rada, jeśli nie musisz, nie sprzedawaj go, czasy są takie że pieniądz jest mało warty a takiego drugiego zegarka tanio nie kupisz. Nie odnawiaj tarczy, nie poleruj koperty na błysk. Napraw mechanizm i albo noś później albo do szuflady. Jeść nie woła a wartości będzie nabierał.
 4. Dawaj na PW. Poczułem się dotknięty😏. Dawaj na PW.
 5. Mam takowe. A jak wyglądają wskazówki do kirowskiego zębatego?😛
 6. Czy warto się angażować? Co mam: Kopertę z deklem i koronką (może gdzieś wskazówki wygrzebię, choć wątpię) Czego nie mam: reszty😀 Czy w ogóle ta "reszta" jest do zdobycia? (mam na myśli tarczę bo werk Eta 2783 można upolować)
 7. Może komuś coś się z tego nada. Same tarcze. Jakby coś ( większe foty, wymiary itp ) to PW.
 8. Koledzy podpowiedzą od jakiego zegarka jest koperta że zdjęć?
 9. Witaj, nie wiem ile jest wart werk sprawny, ale mam trzy mechanizmy 2427 z tarczami (czwarty jest bez bal;ansu), które wydają się kompletne, ale nie daję żadnej gwarancji chodu. Jeśli umiesz, to może zrobisz jeden działający. Nieaktualne.
 10. Znalazły się jeszcze dwa kwarce wśród ruskich mechanizmów, tradycyjnie koszt paczkomatu i piwo za sztukę🙃 Nieaktualne.
 11. Jeśli komuś się nada, to oddam za koszt wysyłki i przysłowiowe piwo. Z góry mówię że nie wiem, czy chodzi czy nie po włożeniu baterii. Jak to mówią widziały gały co brały. Duży, 40mm bez koronki. (znalazł już nowy dom)
 12. Bardzo chętnie bym kupił gdzieś resztę, ale jak nie trafię to może coś do tej koperty wejdzie innego. I wyjdzie może ładny franken 🙂. Toć to nie grzech, pod warunkiem że nie udaje oryginału. Ostatecznie może komuś się bardziej nada.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.