Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marcin Wins

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Londek
 1. Ta pozycja powinna Cię zainteresować: http://thewristwatchhandbook.com/welcome/ Na e-bay'u widziałem za 33 £ więc mieści się w Twojej kwocie
 2. https://parnis.org/products/yacht-g
 3. Może Ktoś zna i mógłby słów kilka napisać na temat tego zegarka - wykonanie, działanie, dokładność (?!). Czy faktycznie pracuje w oparciu o mechanizm Miyota 8125? I czy faktycznie szkło "szafirowe" w nim zastosowane z szafirem ma coś wspólnego? W cenie 107 S, to jest jakaś alternatywa dla zegarków zupełnie niewiadomego producenta Movement: 21 jewels Automatic MIYOTA (self-winding) movement - podobno Miyota 8125 Dial : black dial,not logoCase diameter : 41mm without crownCase thickness : 13mmCase Material : Solid 316L stainless steel case black bezelWater resistance : 5ATMStrap : Stainless Steel strapLug size : 22mmBuckle: Deployant claspGlass : Sapphire glass?
 4. Pytanie do użytkowników zegarków w czarnej oksydzie z powłoką PVD (Physical Vapour Deposition)! Jak wygląda trwałość tej powłoki przy normalnym codziennym użytkowaniu. Czy bardzo trzeba uważać, aby jej nie zarysować, czy jest ona na tyle trwała, że nie trzeba się tym specjalnie przejmować. Taki porysowany zegarek wygląda jednak mało estetycznie i z pewnością trudniej go odsprzedać. Czy posiadacie może /lub możecie zrobić/ zdjęcia takiego zegarka? Tak wygląda przykładowy nowy - a jak użytkowany?
 5. Witam, jaki może być rocznik zegarka Davosa Argonautic 161.498.20 - właściciel plącze się w zeznaniach. Te które jeszcze są w sprzedaży mają zbliżony numer 161.512.20, 161.498.80 /ten jest czarny - więc zdecydowanie odpada/ ale nigdzie nie znalazłem #161.498.20
 6. W Niemczech zupełnie nie znam sklepów. Znalazłem w unger-schmuck za 432,00 € a ze Stanów z cłem i podatkiem będę miał za ok 380,00 €. Wiem, wiem - zawracam D... ale to ma być zegarek codzienny "roboczy", więc szukam najtańszej opcji..
 7. Tak widziałem, ale ze względu na występujące w nich wizualne wady wolałbym go przed zakupem obejrzeć. Chwilowo skończyła mi się wiza do Stanów
 8. A potem mamy tego typu "kwiatki" jak w tym Seiko SRPB09 Blue Lagoon "Samurai" - tarcza minutowa nie jest w osi z markerem! Przyznam, że trochę bym się wkurzył, gdybym musiał potrzeć na coś takiego.. za każdym razem gdy spoglądam na godzinę. Czy takie niedoróbki dla Seiko to również standard? Ile musi kosztować zegarek aby był wolny od tego typu wad?
 9. I jeszcze mam pytanie czy po otwarciu nie czeka na mnie tego typu niespodzianka?
 10. Witam, interesuje mnie Seiko Prospex Samurai Automatic SRPB55. Czy jest on może gdzieś w Polsce jeszcze dostępny? Ewentualnie jak wygląda rynek wtórny? Moze Ktoś zna cenę? Jak przeglądam sieć to dużo znajduję na temat SRPB51 natomiast o tym czarno złotym niewiele. Rozumiem, że to takie same zegarki, ale czyżby ze względu na kolorystykę i fakt braku bransolety był tak dyskredytowany?!
 11. Twierdzą że wszystkie opłaty są w cenie ale nie do końca chce mi się w to wierzyć!? Macie z nimi jakieś doświadczenia?
 12. Jesteś z Łomianek to pewnie Wimatech z Sulejówka znasz. Swego czasu mieli tam duży wybór skór włoskich, wypełniacze, kleje itp. Krótkie serie idealne do takich prac. Również drobne narzędzia ręczne, nici itp Gdybyś się zdecydował to pytaj o Massima
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.