Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drewniane zegarki

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  https://t-style.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wow niezłe te motywy naprawdę Ostatnio miałem okazję jeden widzieć na żywo. Ciekawe zegarki w trochę innym tego słowa znaczeniu można zobaczyć tutaj
 2. Może spadnie głowa za odgrzanie kotleta ale dla potomnych jest to chronograf. Jego zastosowanie i funkcje są fajnie opisane tutaj
 3. Ogólnie o drewnianych zegarkach warto poczytać w internecie, mają ona dużo zalet jak waga, design, surowiec ale też swoje wady. Na naszym blogu postaraliśmy się wyczerpać ten temat, dla zainteresowanych
 4. Świetny mini poradnik, warto byłoby dodać również kilka marek które mają mocno zawyżone ceny w stosunku jakość=cena tak żeby na nie uważać.
 5. Kwestia gustu Duże tarcze modne w ciągu ostatnich dwóch lat ale dużo zależy też od nadgarstka. Grube kości niwelują dużą tarczę i na odwrót
 6. Czasem warto zadać sobie trochę trudu i spróbować nawet u producenta zamówić za granicą. Często razem z kosztem wysyłki cena jest i tak wiele niższa niż w stacjonarnym sklepie. Oczywiście wymaga to jednak więcej pracy. Na pewno dobrym miejscem nie jest allegro, sprzedawcy znikają tam szybciej niż śnieg.
 7. Obstawiałbym że AL oznacza alarm więc będzie to pewnie zegarek z alarmem. CH nie pomogę Śledzę bardzo mocno rynek zegarków w Polsce i zegarki naviforce są bardzo popularne u nas, tzn są często kupowane. Mimo właśnie dosyć mocno znanej opinii o ich awaryjności. Wygrywa raczej wśród budzetowych klientów.
 8. Może nie do końca to nowy nabytek ponieważ po prostu nimi handlujemy ale nowa kolorystyka popularnego modelu drewnianego zegarka budzetowego.
 9. Nie było by obiektywne zachwalanie ponieważ nimi handlujemy. Ale drobna próbka kolekcji drewnianych zegarków Bewella.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.