Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

T200

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

36 profile views
  1. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Na wyprofilowaniu przy "uszach" mi nie zależy, a bardziej na stabilności mocowania. Ogólnie rozważam też zamianę zegarka na taki z paskiem, gdyby znalazł się ktoś, kto szuka z kolei z bransoletą. Niestety ciężko o sensowne miejsce na ogłoszenie tego, gdzie druga strona zaproponuje coś w adekwatnym stanie, a nie jakieś dobite i zniszczone Casio.
  2. Cześć, chciałbym skonsultować się z Wami, czy w tym modelu jest możliwa zmiana bransolety na pasek. Od zawsze miałem bransoletę i teraz chciałbym wymienić ją na pasek, ale u zegarmistrza dowiedziałem się, że to w tym przypadku niemożliwe... Czy ma on rację czy po prostu tak mówi, bo pewnie ciężej dobrać do tego pasek ze względu na kształt? Pasek z kopertą tworzy spójność i zmieni to wygląd, ale nie widzę tu problemów z montażem, tylko czy to musi być jakiś specjalny typ paska? Bo tu jednak bransoleta się "zazębia" z kopertą. Rozumiem, że wówczas pasek musi być węższy na końcu i wchodzić pomiędzy te wyprofilowania? Może pytanie jest banalne, ale pomimo, że w zegarkach zawsze sam wymieniam baterie czy paski, to zawsze mocowanie było proste i nigdy nie zamieniałem bransolety na pasek.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.