Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

greenmag

Użytkownik
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

greenmag last won the day on April 2 2019

greenmag had the most liked content!

Community Reputation

36 Początkujący

About greenmag

 • Birthday 07/21/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kęty

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po kilku nieprzespanych nocach padniesz z braku snu. Gdy się obudzisz bicie już nie będzie przeszkadzało. Tak było w moim przypadku. Pozdrawiam i nie kombinuj tylko ciesz się fajnym zegarem.
 2. Niestety mam ten sam problem. Z wszystkich możliwych mechanizmów to właśnie manualne kręcą mnie najbardziej. Automaty wcale... Jest bardzo ograniczony wybór a jak już coś jest to cena z kosmosu. Choć wydaje mi się że teoretycznie powinny być tańsze od tych z naciągiem automatycznym.
 3. Piękny tylko inne wskazówki (również niebieskie) były by bardziej na miejscu. A koniec sekundnika w czerwonym kolorze.
 4. Kiepskie te twoje wyjaśnienia.Bo zegarek automatyczny jest właśnie zegarkiem mechanicznym. Może być mechaniczny z automatyczny lub manualnym/ręcznym naciągiem. To tak w ramach sprostowania.
 5. Najgorsza wersja to w tym przypadku chyba z boku koperty. Nic nie stoi na przeszkodzie aby była między uszami ukryta gdy będzie noszony zegarek na bransolecie. Na dekiel szkoda upychać i wprowadzać w nim chaos. Czy ostatecznie w jakiejś wersji będzie stalowy bezel?
 6. Pytanie typu: "Co było pierwsze?" No i który lepszy?
 7. Bransoleta prezentuje się na solidną i fajnie się komponuje z zegarkiem. Cała matowa bardzo pasuje. Co do oznaczeń na bezelu to zgadzam się z @norbie że podziałki są zbyt jednolite i słabo wyszczególnione pierwsze minuty oraz godzina 12. Wskazówki również mogły by być troszkę ciekawsze. Czy jest szansa je troszkę skomplikować?
 8. Dekiel jest bardzo ale to bardzo fajny i nie tak banalny jak niektóre...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.