Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kupis99

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam, dziękuję za info, ale po przeanalizowaniu sytuacji, skupię się na jasnym zegarku z brązowym paskiem. Mam już dwa zegarki z czarnymi tarczami, więc przyszedł czas na jasną, ale bardzo dziękuję za informację. W tej chwili mój typ to :
  2. Szanowni koledzy i koleżanki, śledzę wasze forum już od jakiegoś czasu i chyba przeczytałem wszystkie możliwe wątki na temat marki Maurice Lacroix oraz Hamilton. W tej chwili w mojej podświadomości wyłania się obraz dość dobrze postrzeganej przez was marki Hamilton oraz średnio postrzeganej Maurice Lacroix. Zastanawiam się nad zakupem zegarka eleganckiego o lekko sportowym zacięciu, używanego na co dzień, dlatego też wybór padł na lekko usportowione chronography ale na pasku, co w mojej opinie nadaje im eleganckiego wyglądu. Na początku myślałem tylko o marce Maurice Lacroix, jako szczęśliwy posiadacz jednego Maurica Lacroix (co prawda z kolekcji LC, czyli kwarca, które nie mają dość dobrego pijaru na forum), ale po przeczytaniu dziesiątek stron forum na temat różnych innych wcześniej nie znanych mi marek, postanowiłem dać szansę Hamiltonowi. Z wiedzy, którą nabyłem tu oraz na innych obcojęzycznych forach, wiem już, że Hamilton ma lepiej oceniany mechanizm H21 (większa rezerwa chodu oraz większa dokładność) niż standardowo używana ETA 7750, którą można znaleźć w Mauricach. Co prawda w chronographie Maurica jest werk ML 112, ale chyba poza napisem nie ma żadnych istotnych różnic w stosunku to ETA. Dlatego też kierując się dobrą opinią oraz konkretnymi informacjami odnośnie mechanizmów stosowanych w środkach zegarków bardzo poważnie rozważam Hamiltona. Wybrane modele do porównania to: 1. Maurice Lacroix Chronograph, PT6388-SS001-330-1 https://www.mauricelacroix.com/Watch/Entry/Collection/pontos-1/Id/pontos_chronograph-744.sls 2. Hamilton Jazzmaster Maestro Men's Watch, H32716839 http://www.hamiltonwatch.com/collection/american-classic/jazzmaster/maestro-auto-chrono/h32716839 3.Hamilton Jazzmaster Auto Chrono Men's Watch, H32616533 http://www.hamiltonwatch.com/collection/american-classic/jazzmaster/auto-chrono/h32616533 Proszę o ewentualną pomoc i sugestie, być może wskazanie innych wartych rozważenia pomysłów.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.