Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

evilym

Użytkownik
 • Content Count

  2879
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6131 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

About evilym

 • Rank
  Za dnia fan PlayStation, nocą trener Manchesteru United

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Silesia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem. Ale bardzo chcę przymierzyć zarówno SJE101 jak i SPB453.
 2. ChW pod względem jakości naprawdę nie ma się czego wstydzić. Rozpoznawalność nie jest wcale taka mała. Na forum jest znana a zwykły kowalski jak mu pokażesz ChW i Orisa to i tak nie będzie wiedział który ma 20 a który 120 lat historii😉 To już jest kwestia tylko i wyłącznie użytkownika czy chce dopłacić czy nie. Na plus dla Orisa na pewno ciekawy i niepowtarzalny design. Pontos bardzo fajny. A jak ktoś szuka bardziej zbliżonej alternatywy do Aquisa to jest jeszcze Aikon Venturer. Jak kupowałem Aquisa 41,5 (nowego) nieco ponad 3 lata temu to za 6100zł nie było dla niego absolutnie żadnego konkurenta. Dzisiaj przy cenie 9k+ już bym miał zdecydowanie większy ból głowy i kto wie czy właśnie Sinn U50 by nie wygrał. Chociaż nowa Doxa SUB 200T moooocno mnie zainteresowała (zarówno pod względem rozmiaru jak i ceny). Reasumując: Aquis (nowy i aktualny) to świetny zegarek, ale wzrost cen, spowodował, że na pewno ma już więcej konkurentów niż jakiś czas temu.
 3. Ok. Nic, pewnie obejrzę. I pewnie się zawiodę na całej linii, ale cóż 🙂
 4. Doxa SUB 200T, Sinn U50, Maurice Lacroix Pontos S, Seiko SPB453, Mido Oceanstar, Rado Captain Cook a jeżeli komuś nie straszne marki z krótszą historią to Serica 5303 czy Christopher Ward C60.
 5. Który kolor z nowych limitowanych Tangente wam się najbardziej podoba? Jakbym miał któryś wybrać to chyba Frostblau albo SportBunt 🙂
 6. Możliwe, że model z cal. 400 w wersji 41 będzie miał taką bransę a tylko wersja dla plebsu zostanie z normalną 😉
 7. Mi się podobają! Trochę tylko do mnie nie przemawia ten "powycinany" pomarańczowy chapter ring. Czy dobrze kojarzę to pierwsze nurki od dłuższego czasu w katalogu Zenitha?
 8. Według Hodinkee zarówno wersja 43 z 400 oraz 36 z SW-200 dostaną szybkie wypięcie i mikro-regulacje. Tylko 41 tego nie ma. Co jest według mnie totalnie kretyńskim posunięciem. Jedyny plus, że bransoleta z 43 będzie pasowała do 41. Więc można kupić 41 na gumie i dokupić branse.
 9. Projekt mi się bardzo podoba. Czekałem na glasbox z bransoletą i z bardziej sportowym niż biżuteryjnym charakterem. Krok w dobrą stronę. Coś jest na rzeczy. Bo na tym zdjęciu też wygląda hm... dziwnie Na pewno ląduje wysoko na liście "muszę przymierzyć" 🙂
 10. Ktoś kojarzy gdzie w ogóle w Polsce można przymierzyć Doxe Sub? No ja też chętnie bym przymierzył...
 11. Lepiej niż na zdjęciu. Butikowe oświetlenie też nie pomagało. Generalnie nie ma źle. Kruk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.