Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

evilym

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. Dołączam się. Bardzo miłe netflixowe zaskoczenie. Film pulsuje energią jak diamentowy dystrykt Nowego Jorku! A ja właśnie nie jestem przekonany co do tego Oskara. Jakoś jej tak niewiele było na tym ekranie...
 2. Ja kupiłem rok temu tego S10e żonie, a sobie sprawiłem Sony 5. Wielkościowo podobny, ale aparat lepszy. I fantastyczne proporcje 21:9.
 3. Też miałem zaproponować jakiegoś "eleganckiego" divera. Chyba że coś pomiędzy? Seiko 5 Sports bez nurkowego bezela? Na pasku bardziej elegancki, na bransolecie czy nato bardziej sportowy. No i to jest zabawa
 4. Jeżeli Fiat Doblo nie jest dla ciebie fun... To nie wiem co jest
 5. Zapraszam A od siebie dodam nowe Seiko Sumo - ma szafir, fajny mechanizm i 45mm. Na mojej ręce wygląda na konkretnego byka, ale u Ciebie powinno być w sam ram Cenowo niestety używki w okolicy 2k.
 6. Proszę bardzo Tak - był na mojej liście tylko czekałem na oficjalną cenę. Dzięki za przypomnienie! Dodane: Vratislavia Conceptum Klingert Nivada Grenchen Chronomaster Aviator Sea Diver Union Belisar Diver PS jak ktoś chętny do pomocy, aby uzupełnić zestawienie o podstawowe parametry czasomierzy (wr, szerokość, L2L) to zapraszam!
 7. To chyba miałem pecha 😕 co jednak skutecznie zniechęciło mnie do wszelakich hardlexów, minerałów itp... W pracy czasami muszę "przepychać" się z dużymi sprzętami biurowymi. Może wtedy te rysy powstały... Nie chce być adwokatem OP, ale wysyła zdjęcie zegarka który mu się podoba, a podnoszą się głowy, że w nurku chrono nie może być jak napisałem - podejrzewam, że nie będzie on profesjonalnie w tym zegarku nurkował, to o co chodzi? Generalnie też wole nurasy z czytelną tarczą, ale jest kilka chrono które chętnie bym przygarnął
 8. @Emil/efa116 Słusznie zaznaczyłeś, że jeżeli koledze się podoba - to niech śmiało kupuje chrono a nie zadowala purystów... Podejrzewam że OP nie będzie zawodowo nurkował. @KubaMTS Szkło mineralne to jakieś nieporozumienie w sportowym zegarku. Ja miałem kwarcowe Seiko chrono z hardlexem które po 2-3 miesiącach miało już 2 duże rysy a zegarek był noszony głównie do biura 😕 sprzedałem bez żalu... Imo znajdź coś z szafirem.
 9. Pancor P03 Lorier Neptun III Raven Solitude Baltic Aquascaphe Jest czarny. William Wood Valiant * WR 100m Edox Skydiver 70s / Military Yema Superman Ginault Ocean Rover Oris Sixty-Five (65) * WR 100m
 10. @Najki Buduję drogi pożyczoną różową furą Generalnie giera ok, kilka elementów wkurzających, kilka spoko. No i czuć na kilometr Kojime i klimat MGSów. Złapałem sie na tym że robię wszystko tylko nie główne misję... Chyba muszę więcej skupiać się na fabule bo nigdy nie skończę tej gry...
 11. Trzeba było zajrzeć do mojego zestawienia to byś wiedział
 12. Diabeł Wcielony (The Devil All the Time). Dostępne na platformie N. Zestawienie dobra i zła oraz religii i ateizmu. Film błędnie opisywany jako thriller - zdecydowanie bardziej jest to dramat (lub nawet dramat psychologiczny). Film dobry, na pewno coś innego w zalewie "bylejakości" z Netflixa.
 13. Mam nadzieję że moja silna wola wygra i skończy się na 4! A pudełko faktycznie jest solidne. Może nie jest to skomplikowany twór, ale nie dopatrzyłem się absolutnie żadnych niedociągnięć.
 14. Zdecydowałem się na Białoruską manufakturę Od momentu zamówienia do dostarczenia paczki upłynęło nieco ponad 4 dni robocze. Polecam!
 15. Oj tam kilka milimetrów w tą czy w tą... Ale na serio, jak widzę takie coś (Seiko 5 na mojej ręce) to słabo mi...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.