Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adrian T.

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Paweł dziękuje za odpowiedź. A zagranie z innych strony i żarty o mojej dziewczynie są po prostu nie miłe i nie tak powinno się witać nowych użytkowników. Dobrze, że mam poczucie humoru i nawet sie usmiechnąlem jak przeczytalem o miotle.
  2. Witam serdecznie, mam pewne pytanie ponieważ nie znam sie za bardzo na zegarkach. Jakoś 10 minut temu gadałem z moją dziewczyną przez telefon, ma ona w pokoju zwykły zegar na ścianie. Zegar działał normalnie aż do momentu kiedy wskazowki zaczely po prostu same szybciej się kręcić i zatrzymały się na losowej godzinie, kilka minut później znowu sie ruszyły i ustawiły się na prawdilowej godzinie zgodnie z czasem na telefonie. Dziewczyna automatycznie się rozpłakała ponieważ się przestraszyła, że to "ktoś" może to robić. Moje pytanie brzmi: czy jest to mozliwe żeby zegarek tak sie zachowywał? Przepraszam jesli pisze w złym dziale, jak coś to proszę o przeniesienie. Dziękuje bardzo za wszelką pomoc!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.