Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

seba.79

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam wszystkich, mam na imię Sebastian. Moja ulubiona marka to Omega. Chciałbym poszerzyć swoja wiedzę nt. zegarków. Poszukuję także Seamastera w dobrym stanie. Pozdrawiam.
  2. Witam uprzejmie! Przepraszam ale chciałbym o coś zapytać bo nie mam za bardzo wiedzy w temacie. Czytałem że cło, vat itd te wszystkie opłaty przy np. zakupie w sklepie wysyłkowo w kraju spoza UE. Jak się ma sytuacja przy np. zakupie a chrono24.pl od prywatnego sprzedawcy, który nie wystawi żadnej faktury i wyśle mi w prywatnej paczce bez żadnego dokumentu dotyczącego zawartości, wartości przedmiotu itd- czy wtedy także obowiązują te wszystkie opłaty?
  3. Witam wszystkich uprzejmie! Planuję kupić Omegę Seamaster kwarcową i oglądając zegarki trafiłem na modele o Ref. 2531.80.00 jak i 2221.80.00, 2223.80.00 i 2541.80.00. Proszę przybliżyć mi różnicę w tych modelach bo już przestaję się orientować. Poszukuję modelu w miarę młodego. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.