Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Degustatorr Noir

Użytkownik
 • Content Count

  2588
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

About Degustatorr Noir

 • Rank
  Ad Absurdum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  LUBLIN
 • Hobby
  zegarki, komórki, muzyka, książki, filmy, Kazimierz Dolny nad Wisłą, poszukiwanie straconego czasu...

Recent Profile Visitors

6002 profile views
 1. Świetne foty. Jednak ten czarny Monster to też fajny zegarek.
 2. Mam takiego jak Twój, tyle że na bransolecie , która jest bardzo przyjemna. Faktycznie zegarek nie jest duży, ale mam raczej szczupły nadgarstek i jakoś dajemy radę ze Smokiem... Gdzieś już w tym wątku wklejałem zdjęcia, zamieszczałem też w Galerii fotki tego zegarka.
 3. Świetnie mu na tym pachu . Ja swojego noszę na firmowej bransolecie i też daje radę .
 4. Bo to jeden z fajniejszych modeli Zodiaka jest . Dopracowane detale, dużo radości daje ten zegarek na co dzień.
 5. Również wybieram się na ten film. Jak wypadł Więckiewicz?
 6. "Wymyk". Ambitne kino z genialną rolą Roberta Więckiewicza. Sam Więckiewicz - aktor naprawdę dużego formatu, co udowodnił w kilku produkcjach, chociażby znakomitą rola trenera-alkoholika we "Wszystko będzie dobrze".
 7. Na naszym klubowym Bazarku zdarzały się fajne Zodiaki w cenie poniżej 400 zł. Sam kupiłem w ten sposób swojego Dragona.
 8. Niestety świecenie jest słabą stroną kwarcowych Zodiaków. Zdecydowanie lepiej świecą mechaniczne divery, np. Oceanaire.
 9. XLesio Gratuluję pięknych i dość rzadkich(przynajmniej na tym Forum) Zodiaków... ZO 2704 bardzo mi się podoba. Zrobiłbyś im jakąś fajną sesję w Galerii.
 10. Zupełnie się nie zgodzę z taką opinią. Jak już koledzy wspomnieli, Omega pozycjonowana jest wyżej, a już na pewno nie porównałbym Speedmastera - kultowego zegarka z dobrym i ładnym werkiem - do VW Lupo...No chyba, że w kategorii żartu . "Oklepanie" to rzecz względna, a popularność nie jest dla mnie czynnikiem deprecjonującym dany zegarek. Jak dla mnie Chronoswiss odpada w przedbiegach w zestawieniu ze Speedmasterem(chociażby ze względu na werk), natomiast IWC to zupełnie inna sprawa, to już bardzo dobra alternatywa dla Speedmastera.
 11. Masz jakieś foto sprzed renowacji? Ciekaw jestem, jak wyglądał wcześniej.
 12. c3z Myślę, że wielu członków tego klubu wpędzasz w kompleksy swoją kolekcją Omeg... Zdradzisz, ile sztuk liczy Twoja kolekcja? O ile to nie tajemnica rzecz jasna...
 13. OK, bo niedziela jest i można trochę odpocząć od remontu w pracy i remontu w domu...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.