Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Degustatorr Noir

Użytkownik
 • Content Count

  2588
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Degustatorr Noir

 • Rank
  Ad Absurdum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  LUBLIN
 • Hobby
  zegarki, komórki, muzyka, książki, filmy, Kazimierz Dolny nad Wisłą, poszukiwanie straconego czasu...

Recent Profile Visitors

3223 profile views
 1. Świetne foty. Jednak ten czarny Monster to też fajny zegarek.
 2. @ flawless "Noir" w moim nicku nie ma nic wspólnego z kolorem monsterowej tarczy . A odwiecznego dylematu odnośnie tegoż koloru nigdy nie miałem, zawsze bardziej podobał mi się pomarańczowy Potwór .
 3. Trzeba by obejrzeć te nowe Monstery na żywo, ale moim zdaniem zmiany w dwóch podstawowych wersjach(czarny/pomarańczowy) są raczej kosmetyczne(poza mechanizmem), dla mnie to trochę za mało, żeby zamienić mojego starego OM...
 4. Nie ma człowieka trochę na Forum, a tu po kawałku znikają treści, które zamieścił... Oprócz wspomnianego wcześniej braku treści i zdjęć w temacie o Roleksie - "KU OTCHŁANI...", zdjęć brak też w innych moich wątkach, np. SEIKO ORANGE MONSTER LORUSIĄTKO TRATWĄ DO WIECZNOŚCI WILKOŁAK MORELLATO NUREK... Smok Morski Poza tym w mojej zawartości w profilu brak niektórych całych wątków, np. TEGO albo TEGO.
 5. Foty z długopisami to mistrzostwo świata. Doskonałe .
 6. Mam takiego jak Twój, tyle że na bransolecie , która jest bardzo przyjemna. Faktycznie zegarek nie jest duży, ale mam raczej szczupły nadgarstek i jakoś dajemy radę ze Smokiem... Gdzieś już w tym wątku wklejałem zdjęcia, zamieszczałem też w Galerii fotki tego zegarka.
 7. Konkretna i rzeczowa recenzja . A jej bohater to bardzo ładny zegarek, szczególnie tarcza i indeksy mogą się podobać.
 8. Przede wszystkim - ładne fotki . A zegarek faktycznie piękny. On się w takim stanie uchował? Nie był odnawiany? Jeżeli tak, to tym bardziej pogratulować .
 9. Bardzo ładny zegarek, w prostocie siła . Podoba mi się ciemne tło datownika, mniej transparentny dekiel. Ogólnie rzecz biorąc Marku - jest dobrze . Ja bym zaraz wrzucił tę oto Certinę na bransoletę, ale to takie moje małe skrzywienie
 10. Gratuluję pięknych zegarków . Obydwa świetne.
 11. Świetnie mu na tym pachu . Ja swojego noszę na firmowej bransolecie i też daje radę .
 12. Stylistycznie podobają mi się średnio, natomiast dopracowanie detali jak zwykle robi duże wrażenie.
 13. Druga seria fot świetna Szczególnie czwarte i ostatnie bardzo mnie się widzą...
 14. Darku, gratuluję . Ten zegarek bardzo zyskuje przy bliższych oględzinach(detale, jakość wykonania), natomiast sporą krzywdę wyrządzają mu kiepskie zdjęcia, stąd być może niechęć niektórych osób. Z drugiej strony to też kwestia gustu - mnie kiedyś RO nie podobał się wcale, a dzisiaj podoba się i owszem, bardziej wersja z ciemną tarczą .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.