Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rejnolds

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

10 profile views
  1. W mojej opinii Oris Aquis jest zdecydowanie faworytem! - jedyny minus to utrudniona zmiana pasków. Z tego co jednak wiem to Oris jako jedna z niewielu firm pozostała nie zależna co mi osobiście bardzo imponuje oraz mają swoje mechanizmy. Na drugim miejscu bardzo blisko Orisa dałbym Hydroconquesta z ceramiką i ten kolor niebieski... mega. Tagowi nie można odmówić urody ale jest słabą konkurencją, dodatkowo mocno przeceniony IMO. Wydaje mi się, że gdzieś w internetach widziałem po otworzeniu Taga taką plastikową ramkę/obwódkę dookoła mechanizmu wyglądało to tragicznie... szczegół ale jednak.
  2. Myślę że Twój research na temat zegarków jest jeszcze wątły, i myślę że możesz bardzo podziękować koledze AspirantS za tak wyczerpującą i skondensowaną odpowiedz na pare prostych i ważnych tematów, których nie chciało CI się szukać w internecie Ale już nie będę uszczypliwy Kwarc czy automat? - jak będziesz w nim chodził dzień w dzień to myśle, że dla Ciebie obojętne. Jednak jak czytam Twoje pytanie to szedł bym w kwarc jednak jest wygodniejszy. Gdzie kupować? - Bazarek na forum lub sklepy internetowe z zegarkami. W podanym budżecie masz setki zegarków. Jeśli chcesz najlepszą cenę do jakości to unikaj zegarków modowych producentów. Bierz to co Ci się najbardziej podoba, kieruj się radami AspirantS. Obawiam się (nie mam pewności na 100%), że Certina DS1 ma właśnie minus w postaci mało standardowej wielkości paska 21mm co może jednak sprawić trudności w jego znalezieniu. Nie mam wiedzy o bransolecie, o jej jakości czy ustawień do nadgarstka ale podoba mi się ona i osobiście wolałbym ją zostawić na zegarku. Tak czy owak uważam, że ten zegarek to świetna rekomendacja zegarka na codzień i warto dołożyć.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.