Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

slepak

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

122 profile views
 1. Czołem koledzy. Ma ktoś może PRC 200 T1144171703702 ale na pasku NATO? Strasznie mi się podoba ta panda ale ta guma jest fatalna. Koperta nad uszami ma lekki rancik i zastanawiam się czy jakieś NATO 20mm tam wejdzie.
 2. Kupię go na pewno u dystrybutora marki w PL. Uważasz że w takich sklepach jak np Kruk, Doliński, Zegarek net czy zielona góra można się naciąć na podróbkę? Pytam bo nie spotkałem się z taką opinią
 3. Witam. W związku ze zbliżającymi się moimi urodzinami małżonka postanowiła zrobić mi prezent w postaci zegarka. Szukam jakiegoś tzw wakacyjnego, najlepiej w kwarcu - będzie noszony sporadycznie. Po przejrzeniu setek różnych modeli najbardziej w gust wpadł mi Tissot z serii PRC - T114.417.17.037.02. Dlaczego ten? Jasna tarcza SWISS Szafir PANDA Czerwone dodatki ( nie są konieczne) Trochę nie pasuje mi pasek silikonowy ale ostatnio lubię zegarki nosić na NATO więc jak się znudzi wpadnie coś z NATO. I moje pytanie do znawców - czy warto ten zegarek nabyć. Ceny są różne ale myślę że mogę go mieć za ok 1600 zł - może nawet trochę taniej. W tej okolicy cenowej ciężko coś w podobnym stylu, żeby miało te min 43mm. Będę wdzięczny za Wasze opinie.
 4. Dzięki za info - faktycznie przesunięcie spore... pewnie zauważył bym to po czasie
 5. Dzięki za odpowiedź. Rezerwa chodu w tym zegarku to 40 h, podobnie jest w większości automatów z tego co już zauważyłem. Z racji tego czym się zajmuje nie mogę nosić automatu przynajmniej w czasie pracy - szybko by padł. Czytałem też różne teorie na temat nakręcania automatów ale jak Sam pewnie wiesz zdania są mocno podzielone. Nie stanowi dla mnie jakiegoś większego problemu "rozhulanie" zegarka naręcznie i ponowne nastawienie daty, nie zajmuje to dużo czasu. Gdyby może były dostępne zegarki tego typu z płynącą sekundą to może bym się nawet nie zastanawiał...
 6. Witam szanowne grono. Noszę się z zakupem pierwszego automatu. Chcę na razie coś nie za bardzo drogiego, coś co w niedalekiej przyszłości przeniesie mnie w świat automatów a nie tylko bateryjek. Mój wybór padł na: SeikoSRPD83K1Dla czego? Głównie przemawia za mną kolorystyka - właśnie takiej szukam. Chcę tez aby zegarek był na pasku NATO ( wiem że bransę można zdjąć i zastąpić NATO ale tu już jest ) I tutaj pytanko - bo szukałem ale nie znalazłem - czy znacie jakąś alternatywę dla powyższego modelu? - czarna koperta ( ostatecznie srebrna), czerwone indeksy lub bezel Czy polecacie ten zegarek - opinii jest bardzo dużo i zazwyczaj są pochlebne. Szukam zegarka w podobnej kwocie - powiedzmy do 1500 zł, zegarek nowy, chcę mieć tą przyjemność zdjęcia folii Zegarek nie będzie codziennie noszony - do pracy i na co dzień używam głównie różnych G Shocków. Z góry dziękuję za sugestię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.