Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomek2005

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. A co myślicie o Longinesie Master Collection? Warty swoje ceny?
  2. Chyba skuszę się na ten za 100 $ ;-) Wielkie dzięki za odpowiedzi. Certina wygląda bardzo ciekawie i jest w dobrej cenie. Ciekawe czy na żywo wygląda tak samo dobrze jak na zdjęciu.
  3. Cześć, Słowem wstępu dziękuję za przyjęcie do grupy. Od 5 lat jestem posiadaczem Seiko Premier SRX011P2. Zegarek działa bez zarzutów, jestem z niego bardzo zadowolony. Nadszedł czas na zakup czegoś nowego, tym razem w innym stylu i raczej automatycznego. Spędziłem sporo czasu na przekopaniu internetu w poszukiwaniu tego jedynego i aktualnie najbliższy mojemu gustowi jest Omega Seamaster Aqua Terra 220.12.41.21.03.002 Kauczukowy pasek, dużo niebieskiego koloru i łagodny, nieprzesadzony cyferblat robią swoje. Niestety jego cena przekracza mój budżet. W związku z tym chciałbym Was podpytać czy polecicie inny, podobny do tego zegarek w cenie do 6-7 tys, zł. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i pomoc. Pozdrawiam Tomek
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.