Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wojtek77

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Zakupiłem rotomat do mechanizmu calibre heuer 01. Mam w nim 4 tryby pracy. 1. w prawo 6 min, 30min pauzy 2. w lewo 6 min, 30 min pauzy 3. w prawo 20min, 10 min pauzy, w lewo 20 min, 10 min pauzy 4. w prawo 10 min, w lewo 10 min Pytanie, którego trybu najlepiej użyć ? Jaka jest zasada, czy jeżeli nie nosze zegarka to ma kręcić się bez przerwy w rotomacie ? Czy to jest kwestia np. pary godzin dziennie ?
 2. 4place dziękuję za odpowiedź Odnośnie tego co mi zasugerowałeś mam jeszcze jedno pytanie. Po wielu latach dorobiłem się pierwszego automatu i przyznam że jestem trochę zielony. Niestety z zegarkiem dostałem bardzo okrojoną instrukcję obsługi i dopiero na forum doczytałem, że nie jest wskazane nastawianie daty miedzy 2p.m a 8 a.m co przez brak wiedzy wydaje mi się że może z raz popełniłem. Zresztą nie wiedziałem jaką zegarek wskazuje godzinę ponieważ mi stanął. Raz może dwa razy mogłem ustawić datę w tym przedziale czasowym. Pytanie związane z tym, czy jeżeli uszkodzeniu uległby datownik, od razu zobaczyłbym to gołym okiem ? Drugie pytanie czy jeżeli przestawiam date ( teraz już znam zasadę ) to muszę zawsze przestawiać do przodu, czy mogę cofnąć o jeden dzień do tyłu ?
 3. Dzień dobry, Mam pytanie czy jeżeli zegarek automatyczny przyspieszył mi o ok 2-3 min, mogę wskazówkę minutową cofnąć do tyły o tę wartość czy lepiej wykonać pełen obrót do przodu i ustawić poprawną godzinę ? z góry dziękuję za pomoc
 4. To bierzemy się do roboty i pozdrawiamy wszystkich miłośników Taga
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.