Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dps

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam Proszę tylko o informację czy warto inwestować w tę firmę ok 1000 zł czy lepiej poszukać sobie coś z marek: Seiko, Citizen, Tissot, Roamer ? Znalazłem kilka modeli, które bardzo odpowiadają mi stylistycznie i posiadają szafirowe szkiełko, ale nie wiem jakie mają mechanizmy. dziękuję za odpowiedź
  2. Witam Poszukuję zegarka w granicach kwoty 1000 zł (jeśli będzie warto to mogę coś dołożyć) przyznam, że nie jestem dobry w temacie wszystkich szczegółów i na co warto zwrócić uwagę albo jaka firma zdecydowanie przebija inną dlatego liczę na pomoc osób będących lepiej poinformowanych. Zależałoby mi na szafirowym szkle bo słyszałem, że jest najmniej podatne na zarysowania. Najważniejsza sprawa to aby był jak najbardziej czarny albo bardzo ciemny granat bo nie lubię święcących elementów. Dla przykładu podrzucam parę linków co do wyglądu i przy okazji zapytam cze warto brać pod uwagę firmę Bering? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-bering-ceramic-33440-227 https://zegarownia.pl/zegarek-meski-bering-classic-11940-222 https://zegarownia.pl/zegarek-meski-bering-automatic-16243-227 głównie wystarczy mi jakaś podpowiedź jakich firm w szczególności się trzymać podczas poszukiwań. Znalazłem też kilka z firmy Roamer. Ogólnie dziękuję za jakiekolwiek wskazówki w tej kwestii.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.