Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tjutnia

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. tak zapisy po premierach jakoś początek kwietnia
 2. Kraków GK dziś otrzymałem takie info: "Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie zegarkami marki Rolex w W. KRUK S.A Uprzejmie informujemy, że w związku z ograniczeniami dystrybucyjnymi modelu zegarka Rolex DAYTONA 126500LN OYSTER WHITE nie mamy możliwości dopisania na listę osób oczekujących. Zapraszamy do odwiedzin naszych salonów w celu zapoznania się aktualną ofertą. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Zespół W. KRUK"
 3. Potwierdzam. Kulka dni temu zapisałem się na SD. Powiedzieli ze jest jeszcze taka możliwość. O ile dobrze pamietam była jeszcze opcja zapisu na OP 36 czarny, niebieski, różowy i srebrny. Ze stalowych chyba tyle.
 4. Berlin, Praga i jeden salon z Wiednia odpisały w skrócie, że nie mają obecnie tego modelu. Mogą mnie wpisać na listę i odezwą się w momencie dostępności. Któryś z tych salonów dopisał, że na ich zegarki/ten model czeka się latami . Bucherer z Wiednia napisał, iż nie udziela takich informacji i zaprasza do salonu.
 5. Witam, jestem zdecydowany na zakup zegarka Patek Philippe 5205G. I tu proszę o pomoc. Gdzie się udać w celu zakupu ? W salonie w Genewie czas oczekiwania na zakup tego modelu wynosi 3 miesiące - co nie jest problemem, jednak wobec aktualnego kursu franka i dość niskiej zniżki (6%) udzielanej przez oficjalny salon nie jest niczym specjalnym (zegarek jest dostępny ale jako że nie jestem członkiem muszę niestety zgodnie z zasadami akurat w przypadku tego modelu odczekać aby go kupić). Proszę o pomoc i sugestie z góry bardzo dziękuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.