Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tjutnia

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Potwierdzam. Kulka dni temu zapisałem się na SD. Powiedzieli ze jest jeszcze taka możliwość. O ile dobrze pamietam była jeszcze opcja zapisu na OP 36 czarny, niebieski, różowy i srebrny. Ze stalowych chyba tyle.
 2. Berlin, Praga i jeden salon z Wiednia odpisały w skrócie, że nie mają obecnie tego modelu. Mogą mnie wpisać na listę i odezwą się w momencie dostępności. Któryś z tych salonów dopisał, że na ich zegarki/ten model czeka się latami . Bucherer z Wiednia napisał, iż nie udziela takich informacji i zaprasza do salonu.
 3. Witam, jestem zdecydowany na zakup zegarka Patek Philippe 5205G. I tu proszę o pomoc. Gdzie się udać w celu zakupu ? W salonie w Genewie czas oczekiwania na zakup tego modelu wynosi 3 miesiące - co nie jest problemem, jednak wobec aktualnego kursu franka i dość niskiej zniżki (6%) udzielanej przez oficjalny salon nie jest niczym specjalnym (zegarek jest dostępny ale jako że nie jestem członkiem muszę niestety zgodnie z zasadami akurat w przypadku tego modelu odczekać aby go kupić). Proszę o pomoc i sugestie z góry bardzo dziękuje.
 4. Witam, planuje kupić zegarek Rolex Datejust 28 mm. W polskim salonie cena za modele ktore mnie interesują to 32 000 zł lub 38 000 zł. Zniżka jaka obiecuja w salonie to ok 10% od wskazanych cen. Znajomi czesto podróżują do SUI. Cena na lotnisku tych samych modeli juz po bonusie na lotnisku w Genewie to odpowiednio 6593 CHF (ok. 25300 zł) oraz 8356 CHF (ok. 32000 zł). Czy ktoś ma doswiadczenia z zakupem w SUI lub innych krajach ? Ewentualnie czy szukac jeszcze w mistach w SUI bo ceny moge byc jeszcze lepsze. Dziekuje za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.