Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

patka11

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. patka11

  Witam

  Witajcie, zaglądam tu często, gdy szukam jakiegoś prezentu, ale nadszedł czas samej zapytać o radę, bo wszystkie tematy związane z moim problemem mają już swoje lata Pozdrawiam wszystkich miłośników i znawców zegarów i zegarków
 2. Witajcie, chciałabym poradzić się specjalistów, ponieważ planuję kupić w prezencie na 60te urodziny po zegarku dla Pani i Pana zegarki mają być na bransolecie, klasyczne, eleganckie. Budżet, jakim dysponuję, to jakieś 400 - 500zł. Przeglądając wszystkie strony z zegarkami, patrząc także na dostępność, skłaniam się ku Casio MTP-1303PD-FVEF i Casio LTP-1303D-AV. I mam pytanie - co sądzicie o tych zegarkach? Czy w tym przedziale cenowym możecie polecić coś innego, może lepszej jakości? Zależy mi, żeby wersja damska była jak najbardziej zbliżona do męskiej. Ewentualnie może uda mi się podnieść budżet do 600zł - czy wtedy jest więcej alternatyw dla tych Casio? Dzięki za pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.