Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shegi

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Spinnaker -25% na wszystko z kodem SPIN25
 2. Pięknie wygląda, gdzie kupiłeś zegarek i pasek?
 3. Zapraszam zatem na kolejną turę http://zegarkiclub.pl/forum/topic/176788-seagull-1963-iii-zakup-grupowy-lista-ch%C4%99tnych/
 4. Dzień dobry. Z racji tego, że kilka osób dowiedziało się za późno o zakupie grupowym bądź zbyt długo się zastanawiało zaczynam nową listę. Zasady jak na zbiórce nr II. Zniżka 10%, min 10 zegarków. Wysyłka do polski: 1,4 eur Rozsyłka w Polsce: 15 zł. Dostępna tylko wersja 37,5 mm na pasku NATO. Ceny już po rabacie: pełny dekiel - 174,78 Eurprzeszklony - 202,3 Eur 1. aston - przeszkolony dekiel2. Shegi - pełny dekiel EDIT: dodano cenę wysyłki do pl.
 5. No to czekamy. 1. aston - przeszkolony dekiel 2. Shegi - pełny dekiel
 6. Czasomierzami zainteresował mnie znajomy, który doradzał mi w wyborze zegarka na narodziny syna i jak to mówią w internecie - that escaleted quickly
 7. @_Kwiatek_ jeśli jest jeszcze szansa również bym się dołączył. Przelew zrobię ekspresowo. Jakby co to 1x pełny dekiel.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.